Przeniesienie certyfikatu

do CERTUM

Dla nowych klientów
+ 5000 znaczników czasu w prezencie
 


Centrum Certyfikacji nr 1 w Polsce a uzyskasz :

nową kartę z certyfikatem w cenie odnowienia certyfikatu

możliwość odnowienia kolejnego certyfikatu online

możliwość odnowienia certyfikatu, który już wygasł

możliwość odnowienia certyfikatu nawet w ciągu 1 dnia

Znajdź Partnera         
Przeniesienie certyfikatu
Przeniesienie certyfikatu w „3 krokach”

Skontaktuj się z dowolnym Punktem Rejestracji lub Punktem Partnerskim.
Dostarcz wymagane dokumenty w celu weryfikacji tożsamości.
Odbierz nową kartę kryptograficzną cryptoCertum na którą zostanie wydany nowy Certyfikat kwalifikowany.

 

ZNAJDŹ NAS DOKUMENTY
Krok 1

Skontaktuj się z dowolnym Punktem Rejestracji lub Punktem Partnerskim.

Aby uzyskać więcej informacji możesz również skorzystać z:

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, poinformujemy Cię jak będą przebiegać formalności i skierujemy do dogodnego dla Ciebie Punktu Rejestracji lub wybranego Punktu Partnerskiego.

Krok 2

Dostarcz wymagane dokumenty w celu weryfikacji tożsamości:

 • dowód osobisty lub paszport
 • dokument potwierdzający uzyskanie Certyfikatu w innym Centrum Certyfikacji lub karta ze starym certyfikatem
 • dodatkowo, w przypadku gdy w certyfikacie będą zawarte dane reprezentowanego podmiotu, należy przygotować dokumenty zgodnie z listą szczegółowych dokumentów.
Krok 3

Odbierz nową kartę kryptograficzną cryptoCertum na którą zostanie wydany nowy Certyfikat kwalifikowany.

Przeniesienie certyfikatu do CERTUM nawet w ciągu 1 Dnia !

Przygotowanie wymaganych dokumentów oraz weryfikacja tożsamości jest:

 • nieodpłatne w punktach rejestracji
 • dodatkowo płatne w punktach partnerskich
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki