Szanowni Państwo,

z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne i w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników dostępność konsultantów Infolinii Certum została czasowo ograniczona. W związku z tym czas oczekiwania na połączenie może się wydłużyć. Od 23.03.2020 r. do odwołania zmienią się także godziny pracy Infolinii Certum, która będzie czynna od 8:00 do 16:00.
Na stronie Wsparcie techniczne zebraliśmy dla Państwa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdą Państwo rozwiązania swojego problemu prosimy o kontakt mailowy pod adresem infolinia@certum.pl.

Za utrudnienia przepraszamy – liczymy na Państwa zrozumienie.

budynek

Podpis elektroniczny CERTUM

Stworzony, aby ułatwić Twoją pracę

Odnów swój podpis elektroniczny

od 129,00 złnetto/rok

Odnów

Kup nowy podpis elektroniczny

od 239,00 złnetto/rok

Kup

Więcej informacji o podpisie elektronicznym

CERTUM SSL

Chroń swoją stronę WWW przed przechwyceniem danych

Certum Commercial SSL

Idealny na start dla małej firmy

od 99,00 zł netto/rok

Kup

Certum Trusted SSL

Idealny dla średniej firmy

od 499,00 zł netto/rok

Kup

Certum Premium EV SSL

Wybierany przez profesjonalistów

od 1299 zł netto/rok

Kup

Wybierz odpowiednie zabezpieczenie dla swojej strony WWW

Bądź wiarygodny w Internecie!

Chroń swoją pocztę e-mail przed przechwyceniem przez niepowołane osoby

Certum E-mail ID Individual

Idealny na start dla osoby fizycznej

od 39,00 zł netto/rok

Kup

Certum E-mail ID Business

Dla średniej firmy i administracji publicznej

od 119,00 zł netto/rok

Kup

Wybierz odpowiednie zabezpieczenie dla swojej poczty e-mail

Certyfikaty

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki