Unizeto teraz globalnie !

Unizeto Technologies konsekwentnie realizuje plan ekspansji zagranicznej wykorzystując swoje unikalne kompetencje w zakresie usług zaufania, w tym w szczególności podpisu elektronicznego, usług centrum danych i bezpieczeństwa. Elementami tego planu są m.in. dostosowanie szerokiego spektrum posiadanych produktów i świadczonych usług do wymogów sprzedaży globalnej, promocja ich i budowanie sieci partnerów na świecie.

Stąd udział Unizeto w właśnie zakończonych największych międzynarodowych targach prezentujących najnowsze trendy i produkty branży hostingowej – WorldHostingDays.global 2015 w Rust (Niemcy), na których byliśmy jednym ze Złotych Partnerów WHD.global 2015. Spółka prezentowała tam swoją ofertę skierowaną na rynek światowy, w tym takie produkty jak certyfikaty podpisu elektronicznego i SSL, WebNotarius czy też narzędzia programowe PKI.
Ważnym wydarzeniem była światowa prezentacja SpaceSSL –  naszej nowej marki skierowanej na rynek globalny. Certyfikaty SpaceSSL to nowy produkt Certum – Powszechnego Centrum Certyfikacji, należącego do Unizeto Technologies, który oferowany będzie w elastycznym modelu resellerskim. Wraz z usługami zaufania w modelu SaaS powinien stać się nową jakością na rynku zagranicznym. Dzięki swoim możliwościom jest on alternatywą do obecnie oferowanych rozwiązań.
Cieszy nas duże zainteresowanie nową marką jaką jest SpaceSSL, która spotkała się z dobrym przyjęciem firm z Indii, Rumunii, Niemiec, Anglii, Węgier, Bułgarii, Izraela, Belgii, Włoch, Maroka, Rosji i Ukrainy. Są wśród nich także duże przedsiębiorstwa, oferujące globalne rozwiązania, np. do budowania stron WWW. Tak duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami wynika z rosnącej świadomości co do znaczenia bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Temat ten był omawiany podczas WHD, a mówił o nim m.in. Edward Snowden w swoim wystąpieniu.

Wielkość czcionki