Aktywuj lub odnów podpis

Aktywuj podpis elektroniczny

Jak aktywować NOWY
podpis elektroniczy Certum?

Aktywacja e-podpisu

Odnowienie podpisu elektronicznego

Aktywacja ODNOWIENIA
e-podpisu Certum krok po kroku

Odnowienie podpisu

Język

Aktywuj lub odnów podpis

Aktywuj podpis elektroniczny

Jak aktywować NOWY
podpis elektroniczy Certum?

Aktywacja e-podpisu

Odnowienie podpisu elektronicznego

Aktywacja ODNOWIENIA
e-podpisu Certum krok po kroku

Odnowienie podpisu

2024-03-05

Zespół Certum by Asseco ponownie na międzynarodowych targach CloudFest 2024

 

Certum kolejny raz zostało wystawcą na targach CloudFest – najważniejszego wydarzenia poświęconego infrastrukturze internetowej, technologiom chmurowym i cyberbezpieczeństwa.

Targi CloudFest, które w tym roku odbędą w dniach 19-22 marca w Rust, od lat gromadzą kluczowych przedstawicieli branży z całego świata, oferując możliwość prezentacji oferty, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania współpracy biznesowej. W tym roku CloudFest świętuje jubileusz dwudziestolecia, zapowiada się zatem wyjątkowa edycja. Wydarzenie dostarcza nie tylko solidnej porcji wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i świetnej okazji do nawiązania nowych kontaktów, ale także sporej dawki rozrywki.

Celem udziału Certum w tegorocznych targach jest promocja Programu Partnerskiego wśród międzynarodowych gości CloudFest i prezentacja korzyści z współpracy z wiodącym Centrum Certyfikacji oraz czołowym dostawcą usług bezpieczeństwa, zaufania i identyfikacji w Europie. Wszystkich zainteresowanych współpracą z Certum już teraz zapraszamy na stronę poświęconą Programowi Partnerskiemu.

Certum jest częścią Grupy Asseco i od lat zajmuje czołową pozycję jako dostawca usług zaufania i bezpieczeństwa cyfrowego. Specjalizuje się w usługach certyfikacyjnych potwierdzających tożsamość w internecie oraz dostarcza rozwiązania zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, danych elektronicznych i urządzeń. Wspiera dynamiczny rozwój biznesów klientów oraz zapewnia im kompleksową ochronę przed cyberatakami. Korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, Certum opracowuje innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają klientom efektywniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze poruszanie się w przestrzeni cyfrowej. Certyfikaty WebTrust SM/TM oraz QSCert® potwierdzają najwyższe standardy Certum, które znajduje się także na liście dostawców usług zaufania eIDAS oraz Adobe.

Wieloletnie doświadczenie Certum wsparte specjalistyczną wiedzą umożliwia realizację nawet najbardziej złożonych projektów technicznych. Wykorzystując zaawansowane API, Certum oferuje usługi wspierające rozwój sklepów i biznesów internetowych poprzez integrację z certyfikatami zaufania oraz kładzie szczególny nacisk na zgodność usług z aktualnymi regulacjami prawnymi i standardami branżowymi.

Potencjalni nowi partnerzy będą mieli okazję poznać bliżej rozwiązania Certum m.in. certyfikaty zaufania: SSL, Code Signing czy S/MIME chroniące dane elektroniczne, strony www, aplikacje czy urządzenia. Nasze cyfrowe certyfikaty potwierdzają tożsamość, zapewniają wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów oraz chronią przed cyberatakami.

Obecność na CloudFest jest dowodem na zaangażowanie Certum w rozwój i promowanie rozwiązań dla sektora usług w chmurze, stworzonych przez zespół kompetentnych i doświadczonych ekspertów, którzy zdobyli zaufanie licznych firm, resellerów oraz instytucji na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy na targi CloudFest wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i zaufania cyfrowego. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stoiska Certum by Asseco – R39.