Pieczęć WebTrust dla Unizeto

19 listopada 2002 roku American Institute of Certified Public Accountants opublikował na stronach WebTrust informację o otrzymaniu przez Unizeto (Centrum Certyfikacji CERTUM) certyfikatu WebTrust, na podstawie raportu z audytu z dnia 21.10.2002r. przeprowadzonego przez firmę Ernst & Young.

Unizeto jest dziś pierwszą firmą z Europy Środkowej, która ma certyfikat WebTrust i jedną z pierwszej piątki firm europejskich, które go otrzymały, plasując się w pierwszej piętnastce firm na świecie, które go posiadają. Jednocześnie poinformowano o otrzymaniu certyfikatu WebTrust przez belgijskie centrum certyfikacji GlobalSign, na podstawie raportu z audytu z dnia 13.09.2002 r. przeprowadzonego prze firmę Deloitte&Touche.

Celem audytu było wydanie opinii o rzetelności Oświadczeń Zarządu, dotyczących prowadzenia działalności CERTUM PCC w zgodności z międzynarodowym standardem WebTrustSM/TM dla Centrów Certyfikacji.

Spełnienie międzynarodowych standardów określonych przez The American Institute for Certified Public Accountant’s (AICPA) oraz Canadian Institute of Chartered Accountants (CICA) jest potwierdzeniem, że nasze zasady dotyczące świadczenia usług Zaufanej Strony Trzeciej w elektronicznej wymianie dokumentów są realizowane z odpowiednią starannością. Ze względu na charakter dostarczanych użytkownikom PKI produktów i ich zastosowanie do zabezpieczania strategicznych zbiorów danych Klientów, potwierdzenie zgodności jest istotnym elementem wyboru partnera-dostawcy.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki