Czytnik kart ACR 1281U – C1

Urządzenie ACR 1281U-C1 DualBoost II to druga generacja czytnika ACR 128 DualBoost. Jest to czytnik z podwójnym interfejsem, który może obsługiwać stykowe i bezstykowe karty procesorowe zgodne ze standardem ISO 7816 i ISO 14443. Czytnik ACR 1281U-C1 DualBoost II umożliwia integrację z oddzielnymi i niezależnymi aplikacjami do obsługi technologii stykowych i bezstykowych w jednym urządzeniu i na jednej karcie, może być używany do wykonywania bezpiecznych płatności za pomocą kart kredytowych oraz do obsługi kart procesorowych poprzez automatyczne gromadzenie opłat za przejazd w transporcie publicznym. Stanowi on doskonałe uzupełnienie dla koncepcji "karty uniwersalnej" łączącej w sobie możliwości wielu różnych rodzajów kart procesorowych.

Czytniki z serii DualBoost są zgodne z protokołem PC/SC dla interfejsów stykowych i bezstykowych. Wykorzystują one szybką komunikację dla kart bezstykowych o prędkości maksymalnej 848 kb/s, dzięki czemu nadają się do użytku w wielu różnych zastosowaniach. Czytniki z tej serii zapewniają obsługę dla kart hybrydowych i typu Combi, gdyż wykrywają kartę bezstykową, która zostało nieprawidłowo umieszczona w gnieździe stykowym karty. Wreszcie czytniki z serii DualBoost posiadają wbudowane gniazdo SAM dla dodatkowego bezpieczeństwa w zastosowaniach stykowych i bezstykowych.

Dzięki dodatkowym funkcjom, jak np. opcji aktualizacji oprogramowania firmowego USB, obsłudze stykowych kart pamięci i obsłudze protokołu APDU czytnik ACR 1281U-C1 DualBoost II jest wysoce wydajnym urządzeniem typu "wszystko w jednym" oferującym wygodę i elastyczność w obsłudze wielu kart procesorowych.

  • e-administracja
  • e-bankowość, e-płatności
  • Transport
  • Bezpieczeństwo sieci
  • Kontrola dostępu
  • Program lojalnościowy
 
Wielkość czcionki