Czytnik kart ACR 101 SIMicro (CCID)

Dzięki połączeniu czytnika kart procesorowych i gniazda pamięci Micro-SD w kompaktowej obudowie USB urządzenie ACR101I SIMicro (CCID) zapewnia pełne wsparcie dla bezpiecznej obsługi aplikacji na urządzeniach przenośnych.

Czytnik kart ACR101I SIMicro (CCID) zapewnia niezawodną obsługę kart procesorowych zgodnych ze standardem ISO 7816. Dzięki wbudowanym funkcjom bezpieczeństwa urządzenie zapewnia opcję integracji z technologią PKI (Public Key Infrastructure) dla aplikacji na urządzeniach przenośnych dla maksymalnej ochrony wrażliwych danych. Czytnik kart ACR101I SIMicro (CCID) jest również dostępny w wersji HID zapewniając taką samą wygodę funkcji Plug-and-Play bez potrzeby instalacji dodatkowych sterowników.

Ponadto dwie dodatkowe funkcjonalności sprawiają, że czytnik ACR101I SIMicro (CCID) jest czymś więcej niż tylko zwykłym czytnikiem kart procesorowych. Posiada on wbudowany chip Mifare, który przekształca urządzenie w bezstykowy token, który może być używany w wielu bezstykowych zastosowaniach, takich jak np. dostęp logiczny lub fizyczny. Podobnie posiada on czytnik kart Micro-SD umożliwiający przechowywanie wrażliwych danych na karcie Micro-SD bez pogarszania bezpieczeństwa. Zostało to zapewnione dzięki zastosowaniu protokołowi szyfrowania zabezpieczającemu dane zapisane na karcie Micro-SD. Dzięki wszystkim tym cechom czytnik ACR101I SIMicro (CCID) jest doskonałym narzędziem do obsługi kart procesorowych wymagających wysokiego bezpieczeństwa i elastyczności.

 • e-administracja
 • e-bankowość, e-płatności
 • Bezpieczeństwo sieci
 • Zarzadzanie GSM
 • Przechowywanie danych
 • PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki