Czytnik kart ACR 1281U-C2

ACR 1281U-C2 to czytnik kart zbliżeniowych, który automatycznie i skutecznie odbiera identyfikacyjny numer Unique (UID) z karty zbliżeniowej ISO 14443 część 1-4 typ A oraz B.

UID (identyfikator użytkownika) z karty zbliżeniowej (takiej jak karta z MIFARE) jest pobierane i automatycznie przekazane za pośrednictwem czytnika do komputera. Czytnik umożliwia przesłanie danych wyjściowych z UID bezpośrednio do dowolnego edytora np. Notatnik, MS Excel , MS Word , itd. Użytkownicy kart z przypisanym UID mogą za pośrednictwem czytnika ACS 1281U-C2 poprawnie identyfikować się w różnych systemach takich jak np. weryfikacja tożsamości, ewidencja czasu pracy, kontrola dostępu. Funkcja antykolizyjna jaką posiada ten model zapewnia dostęp dla tylko jednej karty podczas przystawiania wielu kart jednocześnie.

Nie ma potrzeby instalacji sterowników czytnika do integracji ze środowiskiem PC gdyż jest on kompatybilny ze standardami HID. Czytnik współpracuje z większością systemów operacyjnych takich jak np. Microsoft Windows, Linux oraz inne.

  • PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
  • Bankowość i płatność elektroniczna
  • Dynamiczne hasło jednorazowe
  • Zdalne uwierzytelnianie
 
Wielkość czcionki