Czytnik kart ACR 1281 S-C1

ACR 1281 S-C1 to czytnik kart z podwójnym interfejsem, który może obsługiwać zarówno stykowe jak i bezstykowe karty procesorowe zgodne ze standardami ISO 7816 i ISO 14443. Czytnik ten umożliwia integrację z oddzielnymi i niezależnymi aplikacjami do obsługi technologii stykowej i zbliżeniowej w jednym urządzeniu i na jednej karcie. Może być stosowany w bankowości lub e-commerce do rozliczenia bezpiecznych płatności za pomocą kart kredytowych oraz do obsługi kart procesorowych poprzez automatyczne gromadzenie opłat za przejazd w transporcie publicznym. To stanowi doskonałe uzupełnienie dla „karty uniwersalnej”, która łączy wiele rodzajów zastosowań kart inteligentnych.

ACR 1281 S-C1 posiada rozwiązanie typu „plug and play”, które nie wymaga instalacji sterowników. W celu zwiększenia bezpieczeństwa rozwiązania części stykowej i zbliżeniowej wbudowano gniazdo SAM. Ten model wykorzystuje szybką komunikację dla kart bezstykowych o prędkości maksymalnej 848 kb/s, dzięki czemu nadaje się do użytku w wielu różnych zastosowaniach.

Dzięki dodatkowym funkcjom, jak np. opcji aktualizacji oprogramowania firmowego USB, obsłudze stykowych kart pamięci i obsłudze protokołu APDU czytnik ACR 1281 S-C1 jest wysoce wydajnym urządzeniem typu "wszystko w jednym" oferującym wygodę i elastyczność w obsłudze wielu kart procesorowych.

  • PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
  • Bankowość i płatność elektroniczna
  • Dynamiczne hasło jednorazowe
  • Zdalne uwierzytelnianie
 
Wielkość czcionki