Czytnik kart ACR 38U-NDACSA112C

Przenośny, lekki czytnik kart chipowych ACR 38U-NDACSA112C to urządzenie o rozmiarach pamięci USB do odczytu pełnowymiarowych kontaktowych kart chipowych.

Dzięki interfejsowi MicroUSB OTG czytnik współpracuje z większością smartfonów i tabletów i umożliwia łatwą integrację z dowolnym urządzeniem mobilnym z systemem operacyjnym Android™ w wersji 3.1 i wyższej. Dodatkowo, dzięki zgodności z PC/SC oraz CCID czytnik może współpracować z urządzeniami z systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Mac OS.

Czytnik obsługuje aplikacje wykorzystujące pełnowymiarowe kontaktowe karty chipowe i spełnia wymagania różnych branży, w tym m-commerce.

ACR 38U PocketMate II obsługuje karty chipowe klasy A, B i C (5 V, 3 V i 1,8 V) według ISO 7816, karty mikroporocesorowe z protokołem T=0 i T=1, a także standardowe karty pamięci. Prędkość odczytu/zapisu kart chipowych wynosi do 344 Kbps.

To niewielkie urządzenie jest bardzo wydajnym czytnikiem kart chipowych, dzięki temu, że zawiera on rdzeń ACR 38, który obsługuje bardzo wymagające aplikacje kart chipowych. Dzięki swojemu nowoczesnemu i funkcjonalnemu designowi, czytnik kart chipowych ACR 38U-NDACSA112C jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla często podróżujących osób, które muszą dokonywać bezpiecznych transakcji w trakcie podróży.

  • Obsługa programów lojalnościowych
  • Obsługa kart klienta / pacjenta
  • Bankowość elektroniczna
 
Wielkość czcionki