Czytnik kart ACR 1281U – C1

Urządzenie ACR 1281U-C1 DualBoost II to druga generacja czytnika ACR 128 DualBoost. Jest to czytnik z podwójnym interfejsem, który może obsługiwać stykowe i bezstykowe karty procesorowe zgodne ze standardem ISO 7816 i ISO 14443. Czytnik ACR 1281U-C1 DualBoost II umożliwia integrację z oddzielnymi i niezależnymi aplikacjami do obsługi technologii stykowych i bezstykowych w jednym urządzeniu i na jednej karcie, może być używany do wykonywania bezpiecznych płatności za pomocą kart kredytowych oraz do obsługi kart procesorowych poprzez automatyczne gromadzenie opłat za przejazd w transporcie publicznym. Stanowi on doskonałe uzupełnienie dla koncepcji "karty uniwersalnej" łączącej w sobie możliwości wielu różnych rodzajów kart procesorowych.

Czytniki z serii DualBoost są zgodne z protokołem PC/SC dla interfejsów stykowych i bezstykowych. Wykorzystują one szybką komunikację dla kart bezstykowych o prędkości maksymalnej 848 kb/s, dzięki czemu nadają się do użytku w wielu różnych zastosowaniach. Czytniki z tej serii zapewniają obsługę dla kart hybrydowych i typu Combi, gdyż wykrywają kartę bezstykową, która zostało nieprawidłowo umieszczona w gnieździe stykowym karty. Wreszcie czytniki z serii DualBoost posiadają wbudowane gniazdo SAM dla dodatkowego bezpieczeństwa w zastosowaniach stykowych i bezstykowych.

Dzięki dodatkowym funkcjom, jak np. opcji aktualizacji oprogramowania firmowego USB, obsłudze stykowych kart pamięci i obsłudze protokołu APDU czytnik ACR 1281U-C1 DualBoost II jest wysoce wydajnym urządzeniem typu "wszystko w jednym" oferującym wygodę i elastyczność w obsłudze wielu kart procesorowych.

 • e-administracja
 • e-bankowość, e-płatności
 • Transport
 • Bezpieczeństwo sieci
 • Kontrola dostępu
 • Program lojalnościowy
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki