Czytnik kart ACR APG8201 – A1 z generatorem OTP

W dzisiejszych czasach wiele osób używa Internetu do wykonywania wielu różnych transakcji, które kiedyś wymagały osobistej obecności. Dotyczy to bankowości elektronicznej i handlu elektronicznego, które wraz z uczestnictwem na forach internetowych i mediach społecznościowych stały się codziennymi czynnościami.

Jednakże wraz z postępem technologii rośnie liczba oszustw i innych tego rodzaju przestępstw. Generują one straty warte miliardy dolarów i narażają na niebezpieczeństwo w szczególności sektor bankowy. Generator OTP APG8201 PINhandy 1 pozwala rozwiązać te problemy.

APG8201 PINhandy 1 jest przenośnym i wydajnym urządzeniem do obsługi kart procesorowych posiadającym możliwość zarządzania dynamicznie generowanymi hasłami jednorazowymi, kodami uwierzytelniającymi i podpisami cyfrowymi PKI. Urządzenie wykorzystuje dwuetapowy proces uwierzytelniania, podczas którego użytkownik wkłada kartę EMV (coś co posiada) do urządzenia i wprowadza kod PIN (coś co pamięta) przy użyciu wbudowanej podkładki PIN. Podczas weryfikacji karty i kodu PIN generator APG8201 generuje jednorazowe hasło, które może być używane do każdej transakcji realizowanej w trybie on-line. Tego rodzaju proces uwierzytelniania pozwala ograniczać ataki typu man-in-the-middle (ang. człowiek pośrodku), których celem jest kradzież i używanie informacji poufnych.

Generator APG8201 PINhandy 1 obsługuje oba tryby: stykowy (PC-Link) i samodzielny i jest wyposażone w funkcję bezpiecznego wprowadzania kodu PIN (SPE) w celu zabezpieczania kodów przed atakami, gdy urządzenie pracuje w trybie stykowym (PC-Link). Jest to niezawodne urządzenie o wysokiej jakości, zgodne z większością standardów bezpieczeństwa używanych w bankowości i branży IT, takich jak Mastercard® CAP oraz PLA, VISA DPA i EMV Poziom 1. Obecnie banki mogą dostarczać urządzenie APG8201 dla klientów indywidualnych bez obaw o bezpieczeństwo wrażliwych danych!

 • PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
 • Obsługa kart klienta / pacjenta
 • Bankowość elektroniczna
 • E-płatności (zakupy on-line)
 • Fora internetowe

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki