Czytnik kart ACR 38U-NDACSA112C

Przenośny, lekki czytnik kart chipowych ACR 38U-NDACSA112C to urządzenie o rozmiarach pamięci USB do odczytu pełnowymiarowych kontaktowych kart chipowych.

Dzięki interfejsowi MicroUSB OTG czytnik współpracuje z większością smartfonów i tabletów i umożliwia łatwą integrację z dowolnym urządzeniem mobilnym z systemem operacyjnym Android™ w wersji 3.1 i wyższej. Dodatkowo, dzięki zgodności z PC/SC oraz CCID czytnik może współpracować z urządzeniami z systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Mac OS.

Czytnik obsługuje aplikacje wykorzystujące pełnowymiarowe kontaktowe karty chipowe i spełnia wymagania różnych branży, w tym m-commerce.

ACR 38U PocketMate II obsługuje karty chipowe klasy A, B i C (5 V, 3 V i 1,8 V) według ISO 7816, karty mikroporocesorowe z protokołem T=0 i T=1, a także standardowe karty pamięci. Prędkość odczytu/zapisu kart chipowych wynosi do 344 Kbps.

To niewielkie urządzenie jest bardzo wydajnym czytnikiem kart chipowych, dzięki temu, że zawiera on rdzeń ACR 38, który obsługuje bardzo wymagające aplikacje kart chipowych. Dzięki swojemu nowoczesnemu i funkcjonalnemu designowi, czytnik kart chipowych ACR 38U-NDACSA112C jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla często podróżujących osób, które muszą dokonywać bezpiecznych transakcji w trakcie podróży.

 • Obsługa programów lojalnościowych
 • Obsługa kart klienta / pacjenta
 • Bankowość elektroniczna
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki