Złoty „Laur Klienta 2010” w kategorii Podpis Elektroniczny dla Unizeto

Unizeto Technologies SA uplasowała się na 1. miejscu w tegorocznych badaniach, które wyłoniły najpopularniejsze marki, usługi i produkty na krajowym rynku, zdobywając w kategorii „podpis elektroniczny” złote godło „Laur Klienta 2010”.

„Laur Klienta / Laur Konsumenta” to największy ogólnopolski program kliencki i konsumencki, którego wyniki dają obraz popularności marki i produktu (usługi) w jego kategorii. Ogólnopolski sondaż określa znajomość i rozpoznawalność marek, produktów i usług, na których temat zbierane są także szczegółowe opinie klientów.

W tegorocznej, szóstej już edycji konkursu brane były pod uwagę w szczególności dwie główne składowe: ogólnopolskie badania ankietowe oraz głosowanie czytelników Rzeczy o Biznesie, dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”. Ankiety w postaci rozmów bezpośrednich oraz wywiadów telefonicznych w Polsce przeprowadziła firma Kowalski Pro-Media, wydawca Rzeczy o Biznesie („Rzeczpospolita”) oraz Przeglądu Gospodarczego („Gazeta Prawna”). Oceniana była przede wszystkim znajomość produktu, jakość, przywiązanie klienta do marki, chęć rekomendacji innym oraz wpływ doświadczeń osobistych na decyzję zakupu.

Złote godło „Laur Klienta 2010” dla Unizeto Technologies jest potwierdzeniem dobrej opinii klientów, jak i formą ich zbiorowej rekomendacji dla usług certyfikacyjnych świadczonych przez nasze Powszechne Centrum Certyfikacji CERTUM oraz dla dostarczanych przez nas rozwiązań i systemów związanych z podpisem elektronicznym.

Złoty Laur Klienta 2010

Zobacz certyfikat

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki