Zapraszamy na 13 edycję Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego

Zapraszamy na 13 edycję Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego – EFPE 2013 – największej w Europie międzynarodowej konferencji poświęconej podpisowi elektronicznemu, PKI, elektronicznemu uwierzytelnianiu, integralności oraz poufności transakcji.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 5 – 7 czerwca 2013 r. w Hotelu „Aurora” w Międzyzdrojach. Tegorocznej edycji konferencji patronują:  Janusz Piechociński – wicepremier i Minister Gospodarki RP, Jarosław Gowin – Minister Sprawiedliwości, Michał Boni – Minister Administracji i Cyfryzacji, Komisja Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii Sejmu RP, Europejski Komitet Normalizacyjny w Brukseli oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Obrady EFPE 2013 bezpośrednio poprzedzi trzydniowe posiedzenie ekspertów TC ETSI (Komitetu Technicznego Europejskiego Instytutu Norm Telekomunikacyjnych), które odbędzie się w dniach 3 – 5 czerwca br. Wyniki jego prac będą podstawą opracowania aktów wykonawczych do procedowanego obecnie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym, a także znajdą odzwierciedlenie w obradach EFPE 2013.

Uczestnictwo przedstawicieli Komisji Europejskiej, administracji publicznej i biznesu oraz wielu wybitnych specjalistów z wielu krajów, nie tylko z Unii Europejskiej, gwarantuje efektywność spotkań, wymiany informacji i doświadczeń dla użytkowników, usługodawców, producentów i specjalistów. Bądź z nimi w pierwszy tydzień czerwca !

Organizatorzy: Unizeto Technologies SA i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Oficjalne języki konferencji: polski, angielski i rosyjski.
więcej: www.efpe.pl

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki