Zakończył się audyt WebTrust w CC CERTUM

W Unizeto zakończył się audyt CERTUM – Centrum Certyfikacji Powszechnego, przeprowadzony według standardu WebTrustSM/TM przez firmę Ernst & Young. Audyt przebiegał w okresie od 15 lipca do 10 października 2002 r.

Celem audytu było wydanie opinii o rzetelności Oświadczeń Zarządu, dotyczących prowadzenia działalności Powszechnego Centrum Certyfikacji CERTUM w zgodności z międzynarodowym standardem WebTrustSM/TM dla Centrów Certyfikacji.
Spełnienie międzynarodowych standardów określonych przez The American Institute for Certified Public Accountant’s (AICPA) oraz Canadian Institute of Chartered Accountants (CICA) jest potwierdzeniem, że nasze zasady dotyczące świadczenia usług Zaufanej Strony Trzeciej w elektronicznej wymianie dokumentów są realizowane z odpowiednią starannością. Ze względu na charakter dostarczanych użytkownikom PKI produktów i ich zastosowanie do zabezpieczania strategicznych zbiorów danych Klientów, potwierdzenie zgodności jest istotnym elementem wyboru partnera-dostawcy.
Wielkość czcionki