XV edycja Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego – EFPE 2015

Tematem przewodnim tegorocznej – XV edycji Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego – EFPE jest „Nowy porządek prawny i technologiczny w międzynarodowej gospodarce elektronicznej: Rozporządzenie eIDAS – od podpisu elektronicznego do usług zaufania.”

Konferencja odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2015 roku w Międzyzdrojach pod patronatem honorowym: Ministra Gospodarki, Ministra Administracji i Cyfryzacji, Sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Partnerem merytorycznym EFPE 2015 obok CERTUM (www.certum.pl) jest Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych– http://www.etsi.org.

W poprzednich edycjach EFPE udział wzięli przedstawiciele rządów państw europejskich, administracji publicznej, nauki, reprezentanci polskich i zagranicznych kwalifikowanych centrów certyfikacji, przedstawiciele biznesu oraz prawnicy i notariusze reprezentując łącznie 20 krajów.

Z proponowaną tematyką tegorocznej edycji EFPE można zapoznać się na stronie konferencji – tam też można dokonać rejestracji uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy www.efpe.pl.

Wielkość czcionki