Uwaga: Interaktywny formularz zamówienia na zestawy CERTUM

Od dnia 08 kwietnia 2008 r. CERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji, uruchamia usługę zamawiania certyfikatów kwalifikowanych poprzez stronę WWW. Na www.certum.pl udostępniony będzie interaktywny formularz elektroniczny, za pośrednictwem którego można złożyć zamówienie oraz przesłać dane niezbędne do uzyskania certyfikatu kwalifikowanego.

Na podstawie tych danych CERTUM PCC generuje niezbędne dokumenty (w tym np. umowy), które w formacie pdf trafią bezpośrednio na podany przez Państwa w formularzu adres e-mail. Dokumenty wystarczy wydrukować i udać się do najbliższej kancelarii notarialnej (a jest ich w Polsce ponad 1860) lub do jednego z naszych Punktów Rejestracji czy też Punktów Potwierdzania Tożsamości i potwierdzić autentyczność złożonego pod nimi podpisu. Teraz dokumenty należy przesłać do CERTUM PCC, które po ich otrzymaniu dostarczy zestaw do składania bezpiecznego podpisu bezpośrednio pod wskazany adres np. do domu lub miejsca pracy.

W przypadku pytań dotyczących formularzy, obsługi, pomoc lub innych związanych z uzyskaniem certyfikatów, dostępna jest Infolinia 24h: 0 801 540 340.

Klienci oczekujący bezpośredniej pomocy mogą udać się do jednego z naszych Punktów Rejestracji lub skorzystać z usług Punktów Obsługi Klienta prowadzonych przez naszych autoryzowanych partnerów na terenie całego kraju.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki