Unizeto weźmie udział w CeBIT 2013

W dniach 5-9 marca w Hanowerze odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży IT na świecie – CeBIT. W tym roku partnerem strategicznym targów jest Polska. Wieczorem 4 marca,  w przeddzień ich oficjalnego otwarcia, odbędzie się w Hannover Congress Centrum gala otwarcia targów z udziałem Kanclerz Angeli Merkel i Premiera Donalda Tuska, który na czele polskiej delegacji rządowej będzie na tym wydarzeniu z przedstawicielami polskich firm informatycznych reprezentujących członków Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), wśród których będzie Unizeto Technologies SA.

5 marca nastąpi oficjalne otwarcie CeBIT 2013 z udziałem Kanclerz A.Merkel i Premiera D. Tuska, który uda się na nie wraz z delegacją polską, w której będą m.in. Wicepremier J.Piechociński oraz Minister Administracji i Cyfryzacji M.Boni oraz przedstawiciele polskich firm reprezentujących PIIT.

CeBIT to uznane targi teleinformatyczne skupiające przedstawicieli sektora teleinformatycznego i gospodarki cyfrowej z całego świata, które są organizowane od 1986 r. i od tego czasu stale prezentują trendy rozwoju firm technologicznych będąc katalizatorem dla rozwoju całego rynku. CeBIT co roku przyciąga tysiące wystawców i setki tysięcy zwiedzających z całego świata. Współorganizatorami obecności Polski jako Partnera Strategicznego CeBIT 2013 są Ministerstwo Gospodarki i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród wystawców tegorocznych targów będzie ponad 160 polskich firm ICT, a łączna powierzchnia polskich stoisk narodowych przekracza 3300 m2.
Unizeto jako wystawca zaprezentuje na swoim stoisku przede wszystkim rozwiązania i usługi związane z PKI, podpisem elektronicznym, identyfikacją elektroniczną, bezpieczeństwem online oraz usługi centrum danych.

Wśród wielu imprez targowych związanych z Polską ważnym wydarzeniem będzie Polsko-Niemiecki szczyt ICT z udziałem Ministra Gospodarki wicepremiera Janusza Piechocińskiego, Ministra Administracji i Cyfryzacji Michała Boniego oraz Ministra Gospodarki i Technologii Niemiec Philippa Roesslera.

Unizeto
                             
PL-70-486 Szczecin

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki