Unizeto Technologies na WHD.local

WHD.local to wyjątkowy europejski cykl imprez należący do WorldHostingDays – największego na świecie corocznego cyklu regionalnych wydarzeń hostingowych, do których należą także inne regionalne wydarzenia: WHD.usa, WHD.australia, WHD.asia, WHD.china, WHD.india, WHD.japan, czy też WHD.brasil.

Tegoroczne europejskie imprezy WHD.local odbyły się w październiku 2014 r. w sześciu miastach będących miejscami istotnymi z punktu widzenia branż IT i hostingowej: a więc w Amsterdamie, Monachium, Londynie, Moskwie, Stambule i Madrycie. Są to intensywne i ukierunkowane wydarzenia organizowane przez branżę dla branży, gdzie uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z kolegami i decydentami z branży oraz zaprezentowania lub zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami.

 

W tym roku Unizeto było obecne w Londynie (10 października) i Moskwie (21 października), gdzie jako wystawcy prezentowaliśmy na naszych stoiskach firmowych rozwiązania, produkty, narzędzia i usługi związane z globalnymi usługami zaufania w sieci internet i usługami hostingowymi w chmurze oraz spotykaliśmy się z lokalnymi europejskimi partnerami i kontrahentami. Główne powody aktywności Unizeto na WHD.local to przede wszystkim pozyskanie nowych partnerów w celu zwiększenia sprzedaży na zagranicznych rynkach certyfikatów SSL, CodeSign oraz ID, a ponadto zwiększenie rozpoznawalności za granicą należących do Unizeto marek: CERTUM oraz SpaceSSL.

 

Zakończony wczoraj w Madrycie cykl europejskich imprez WHD.local był preludium przed głównym światowym wydarzeniem -WHD.global w Rust (Niemcy) w marcu 2015 roku, na którym planujemy uczestniczyć jako wystawca.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki