Unizeto Technologies na WHD.local

WHD.local to wyjątkowy europejski cykl imprez należący do WorldHostingDays – największego na świecie corocznego cyklu regionalnych wydarzeń hostingowych, do których należą także inne regionalne wydarzenia: WHD.usa, WHD.australia, WHD.asia, WHD.china, WHD.india, WHD.japan, czy też WHD.brasil.

Tegoroczne europejskie imprezy WHD.local odbyły się w październiku 2014 r. w sześciu miastach będących miejscami istotnymi z punktu widzenia branż IT i hostingowej: a więc w Amsterdamie, Monachium, Londynie, Moskwie, Stambule i Madrycie. Są to intensywne i ukierunkowane wydarzenia organizowane przez branżę dla branży, gdzie uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z kolegami i decydentami z branży oraz zaprezentowania lub zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami.

 

W tym roku Unizeto było obecne w Londynie (10 października) i Moskwie (21 października), gdzie jako wystawcy prezentowaliśmy na naszych stoiskach firmowych rozwiązania, produkty, narzędzia i usługi związane z globalnymi usługami zaufania w sieci internet i usługami hostingowymi w chmurze oraz spotykaliśmy się z lokalnymi europejskimi partnerami i kontrahentami. Główne powody aktywności Unizeto na WHD.local to przede wszystkim pozyskanie nowych partnerów w celu zwiększenia sprzedaży na zagranicznych rynkach certyfikatów SSL, CodeSign oraz ID, a ponadto zwiększenie rozpoznawalności za granicą należących do Unizeto marek: CERTUM oraz SpaceSSL.

 

Zakończony wczoraj w Madrycie cykl europejskich imprez WHD.local był preludium przed głównym światowym wydarzeniem -WHD.global w Rust (Niemcy) w marcu 2015 roku, na którym planujemy uczestniczyć jako wystawca.

Wielkość czcionki