Unizeto posiada system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000

Uroczystość wręczenia przyznanego Unizeto Certyfikatu zgodności systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2000 odbyło się w dniu 17 grudnia 2002 roku o godzinie 1300 w siedzibie firmy.

Andrzej Bendig-Wielowiejski
Opracowanie i wdrożenie systemu zarządzania jakością staje się w obecnych czasach koniecznością, zwłaszcza dla firm które planują swój dalszy stabilny rozwój. Unizeto kieruje swoją ofertę głównie do organów administracji państwowej i samorządowej oraz firm i instytucji sektora ubezpieczeń i bankowości, a więc na rynek zamówień publicznych. Jest to bardzo wrażliwy rynek, na którym jakiekolwiek niekontrolowane działania mogą być katastrofalne w skutkach. Wdrożenie w Unizeto Systemu Zarządzania Jakością i jego certyfikacja daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa – stajemy się dla nich kwalifikowanym usługodawcą, który panuje nad realizowanymi zadaniami.
Decyzję o wdrożeniu ISO podjęliśmy na początku 2001 roku. Te kilkanaście miesięcy przy współpracy z firmą QM Mentor poświeciliśmy na opracowanie i wdrożenie uszytego na miarę dla nas Systemu Zarządzania Jakością. Teraz gdy w ręku trzymam certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2000 przyznany nam przez Germanischer Lloyd Certification GmbH wiem ile to kosztowało pracy i zaangażowania ze strony całego zespołu, a przecież równolegle prowadzimy inne ważne zlecenia. Jestem dumny, że w firmie, którą kieruję już ponad 12 lat, pracuje zespół odpowiedzialnych ludzi gotowych podjąć i zrealizować trudne wyzwania. Tego przecież oczekują od nas nasi klienci.
Dodam, że poddaliśmy certyfikacji wszystkie kluczowe procesy firmy, tj. między innymi projektowanie i instalowanie sieci teleinformatycznych, montaż, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego, przetwarzanie danych, wytwarzanie, wdrażanie i serwis oprogramowania, prowadzenie szkoleń, usługi certyfikacyjne w zakresie infrastruktury klucza publicznego oraz projektowanie i wdrażanie kartowych systemów identyfikacji.
Dzięki temu również usługi świadczone przez Powszechne Centrum Certyfikacji CERTUM i proces wytwarzania oprogramowania związanego z infrastrukturą klucza publicznego (PKI) jest zgodny z normą ISO 9001:2000. Tym samym Centrum Certyfikacji prowadzone przez Unizeto jako pierwsze w Polsce świadczy swe usługi zgodnie z ISO.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki