Unizeto pierwszym oficjalnym dystrybutorem Advanced Card Systems Ltd. w Polsce

Unizeto Technologies zostało pierwszym polskim oficjalnym dystrybutorem czołowego globalnego dostawcy czytników inteligentnych kart elektronicznych.

W wyniku wieloletniej współpracy, Unizeto Technologies zostało pierwszym w Polsce dystrybutorem produktów firmy Advanced Card Systems Ltd.. Wyróżnienie jest prestiżowe, tym bardziej, że szczecińska Spółka stała się jednym z 18 partnerów ACS w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Afryce.

Nawiązanie współpracy umożliwi dostęp do wybranych pozycji z szerokiego asortymentu największego w Azji i jednego z trzech największych na świecie dostawców czytników kart elektronicznych („smart card”) do komputerów osobistych, smartfonów i tabletów.

O Advanced Card Systems Ltd.

ACS to lider w branży kart elektronicznych. Firma została założona w 1995 r. Produkty marki można podzielić na 8 grup: Smart Cards i Systemy Operacyjne do Smart Cards (Smart Cards & Smart Card Operating Systems), Czytniki Smart Card do komputerów PC (PC-Linked Smart Card Readers), Czytniki Bezdotykowe (Contactless Readers), Mobilne Czytniki kart (Mobile Card Readers), Czytniki Smart Card/Odcisków palców (Smart Card/Fingerprint Readers), Czytniki Smart Card z PIN-Padem (Smart Card Readers with PIN-Pad), Czytniki z pamięcią masową do komputerów PC (PC-Linked Readers with Mass Storage) i Generatory Dynamicznych Haseł (Dynamic Password Generators).

ACS rozwija i dostarcza systemy operacyjne do inteligentnych kart i ich czytników, aby ułatwić wdrażanie systemów opartych na technologii „smart card” przez różne aplikacje i branże. Produkty ACS są zgodne z głównymi standardami przemysłowymi i zapewniają bezpieczeństwo i kompatybilność operacji.

Oprócz rozwijania sprzętu, ACS stosuje technologię „smart card” i zdobytą wiedzę do rozwijania narzędzi umożliwiających przeprowadzanie operacji mikropłatności w autobusach, pociągach, promach, na autostradach (opłaty drogowe), na parkingach, w barach typu fast food, sklepach i systemach sprzedaży.

 

Więcej informacji o ACS: www.acs.com.hk

Więcej informacji o kartach dostępnych na naszych stronach: https://cert_oferta_karty_czytniki

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki