Unizeto pierwszym oficjalnym dystrybutorem Advanced Card Systems Ltd. w Polsce

Unizeto Technologies zostało pierwszym polskim oficjalnym dystrybutorem czołowego globalnego dostawcy czytników inteligentnych kart elektronicznych.

W wyniku wieloletniej współpracy, Unizeto Technologies zostało pierwszym w Polsce dystrybutorem produktów firmy Advanced Card Systems Ltd.. Wyróżnienie jest prestiżowe, tym bardziej, że szczecińska Spółka stała się jednym z 18 partnerów ACS w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Afryce.

Nawiązanie współpracy umożliwi dostęp do wybranych pozycji z szerokiego asortymentu największego w Azji i jednego z trzech największych na świecie dostawców czytników kart elektronicznych („smart card”) do komputerów osobistych, smartfonów i tabletów.

O Advanced Card Systems Ltd.

ACS to lider w branży kart elektronicznych. Firma została założona w 1995 r. Produkty marki można podzielić na 8 grup: Smart Cards i Systemy Operacyjne do Smart Cards (Smart Cards & Smart Card Operating Systems), Czytniki Smart Card do komputerów PC (PC-Linked Smart Card Readers), Czytniki Bezdotykowe (Contactless Readers), Mobilne Czytniki kart (Mobile Card Readers), Czytniki Smart Card/Odcisków palców (Smart Card/Fingerprint Readers), Czytniki Smart Card z PIN-Padem (Smart Card Readers with PIN-Pad), Czytniki z pamięcią masową do komputerów PC (PC-Linked Readers with Mass Storage) i Generatory Dynamicznych Haseł (Dynamic Password Generators).

ACS rozwija i dostarcza systemy operacyjne do inteligentnych kart i ich czytników, aby ułatwić wdrażanie systemów opartych na technologii „smart card” przez różne aplikacje i branże. Produkty ACS są zgodne z głównymi standardami przemysłowymi i zapewniają bezpieczeństwo i kompatybilność operacji.

Oprócz rozwijania sprzętu, ACS stosuje technologię „smart card” i zdobytą wiedzę do rozwijania narzędzi umożliwiających przeprowadzanie operacji mikropłatności w autobusach, pociągach, promach, na autostradach (opłaty drogowe), na parkingach, w barach typu fast food, sklepach i systemach sprzedaży.

 

Więcej informacji o ACS: www.acs.com.hk

Więcej informacji o kartach dostępnych na naszych stronach: https://cert_oferta_karty_czytniki

Wielkość czcionki