Unizeto dostarczy certyfikaty SSL na rynek turecki

Unizeto Technologies SA podpisała umowę z dynamicznie rozwijającym się tureckim dostawcą usług hostingowych, firmą Turkishost. Przedmiotem współpracy jest dostawa certyfikatów SSL przez należące do Unizeto centrum certyfikacji CERTUM.

Certyfikaty SSL pozwalają na weryfikację danej witryny i bezpieczną, szyfrowaną wymianę danych. Rozwiązanie to stało się obecnie standardem bezpieczeństwa internetowego, którego szukają sami użytkownicy stron WWW na całym świecie. Sytuacja ta sprawiła, że dostawcy usług hostingowych traktują certyfikaty SSL jako naturalne uzupełnienie własnej oferty. Turkishost, zdobywający coraz mocniejszą pozycję na rynku tureckim, również zadbał o udostępnienie odpowiednich produktów własnym klientom, decydując się w tym zakresie na rozwiązania marki CERTUM.

– Certyfikaty SSL coraz częściej znajdują uznanie nie tylko w kraju, ale również za granicą. Pieczęć weryfikującą zabezpieczenie certyfikatem SSL z marką CERTUM można spotkać na stronach internetowych w rozmaitych językach, a za sprawą współpracy z Turkishost, do tego grona będą mogły dołączyć kolejne witryny tureckie  – mówi Tomasz Litarowicz, Dyrektor Obszaru Biznesowego Podpis Elektroniczny Unizeto Technologies.

W ofercie Turkishost znalazły się certyfikaty SSL w podstawowej opcji DV (Commercial SSL) oraz EV o zaawansowanym poziomie weryfikacji (Premium EV SSL). Klienci mogą nabywać certyfikaty drogą online, poprzez stronę internetową tukishost.com.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki