Unizeto – bezpieczeństwo buduje zaufanie

Z satysfakcją informujemy, że w aktualnym, wersja 6.1, podręczniku szkoleniowym „Ethical Hacking and Countermeasures” (Etyczny Hacking i Środki Zaradcze), wydanym w USA przez EC-Council (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konsultantów Handlu Elektronicznego) http://www.eccouncil.org, serwer directory.certum.pl został wskazany jako serwer, który opiera się technice enumeracji poprzez ograniczenie ilości zwracanych odpowiedzi. W efekcie, serwer ten jest przez EC-Council przedstawiany specjalistom i przyszłym specjalistom jako przykład bezpiecznego systemu.

Ponadto, system LDAP naszego Powszechnego Centrum Certyfikacji CERTUM, został zapisany w oprogramowaniu Terasoft LDAP Browser jako jeden z wzorcowych systemów LDAP. Oprogramowanie Terasoft jest wykorzystywane przez największe firmy na świecie (lista Forbes): http://www.ldapadministrator.com/customers.htm.

Podręcznik „Ethical Hacking and Countermeasures” przedstawia narzędzia i metody używane przez tzw. etycznych hackerów do penetracji systemów informatycznych. Podstawowym jego przeznaczeniem jest edukacja służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych w zakresie wykrywania i obchodzenia zabezpieczeń, tak aby służby te miały możliwość zabezpieczenia systemów przed atakami.

EC-Council (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konsultantów Handlu Elektronicznego) skupia praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w wielu odrębnych i zasadniczo różniących się dziedzinach tj. w szkolnictwie wyższym, technologiach informatycznych, opiece zdrowotnej, przemyśle, finansach, branży telekomunikacyjnej oraz organizacjach rządowych. EC-Council ułatwia gromadzenie, przetwarzanie i przesyłanie profesjonalnej wiedzy i jest jedyną na świecie organizacją, która certyfikuje etycznych hakerów.

Więcej: http://eccouncil.org/about_us/about_ec-council.aspx

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki