Podpis elektroniczny dla branży medycznej

Lekarze i jednostki działalności leczniczej coraz częściej w codziennej pracy korzystają z cyfrowej komunikacji. W celu ułatwienia odpowiedniej weryfikacji i bezpiecznych kontaktów elektronicznych, Unizeto Technologies wprowadziło specjalną ofertę promocyjną e-podpisu dedykowaną branży medycznej.

 

Podpis elektroniczny jest rozwiązaniem zapewniającym odpowiedni poziom bezpieczeństwa przy niezwykle wrażliwych danych przetwarzanych przez służbę zdrowia. Co więcej odpowiednie przepisy coraz częściej nakładają obowiązek realizacji konkretnych formalności drogą elektroniczną. Dla przykładu przesyłanie wniosków dotyczących praktyki lekarskiej od br. powinno odbywać się wyłącznie w postaci cyfrowej. W tym zakresie dopuszczalne są różne metody weryfikacji, ale e-podpis to dla użytkowników wygodne narzędzie, z perspektywą wielu innych możliwości wykorzystania.

– Podpis elektroniczny w branży medycznej może być wykorzystywany m.in. do wpisu i zmiany w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz podpisywania dokumentacji medycznej. Co więcej, e-podpis jest przydatny również w kontaktach z urzędami, np. z ZUS-em. Narzędzie to jest w mojej opinii naturalnym uzupełnieniem rozwiązań tworzonych w ramach cyfryzacji służby zdrowia – mówi Mariusz Janczak, Koordynator Marketingu Produktowego Unizeto Technologies.

Promocja przygotowana przez Unizeto Technologies pozwala na zakup zestawów podpisu elektronicznego marki CERTUM z rabatem 10%, w wersjach obejmujących certyfikat kwalifikowany ważny 1 rok, bądź 2 lata. Z upustu mogą skorzystać podmioty wykonujące działalność leczniczą. Oferta ważna jest do 4 maja br. i można z niej skorzystać odwiedzając stronę (adres do uzupełnienia).

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki