Oferta globalnych usług certyfikacyjnych Unizeto Technologies

Zarząd Unizeto Technologies SA przyjął nową strategię w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną. Dotyczy to w szczególności usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym, które udostępnia Powszechne Centrum Certyfikacji CERTUM. Jednym z głównym założeń przyjętej strategii jest radykalne zwiększenie aktywności Spółki na rynkach międzynarodowych i zdobycie silnej pozycji CERTUM jako uznanego europejskiego i światowego dostawcy usług certyfikacyjnych.

W związku z tym w dniu 28.05.2007 r. został uruchomiony międzynarodowy angielskojęzyczny serwis www.certum.eu zawierający ofertę usług certyfikacyjnych świadczonych drogą elektroniczną, skierowaną między innymi do administracji rządowej, instytucji finansowych oraz biznesu krajów wysokorozwiniętych. Tym samym CERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji dołącza do światowej czołówki usługodawców PKI, będąc obecnie jedynym polskim centrum certyfikacji oferującym certyfikaty klucza publicznego za granicą.

Międzynarodowy serwis www.certum.eu oferuje dziś głównie certyfikaty SSL służące do zabezpieczania serwerów rządowych, bankowych, sklepów internetowych i innych, które ze względu na swoje przeznaczenie muszą być szczególnie chronione, aby zagwarantować wysokie bezpieczeństwo przetwarzanych informacji. Proces zakupu tych certyfikatów jest realizowany w pełni elektronicznie, a gwarancje finansowe osiągają wartość $ 250.000 dla certyfikatu Trusted SSL.

Certyfikaty SSL stanowią tylko fragment oferty CERTUM, która obejmuje obecnie między innymi certyfikaty kwalifikowane, znaczniki czasu, usługę walidacji danych – DVCS oraz system obsługi e-faktur. Gama produktów i usług Unizeto Technologies zostanie jeszcze w tym roku znacznie rozszerzona o kolejne usługi, które będą dostępne poprzez serwis www.certum.eu.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki