Nowy serwis anglojęzyczny CERTUM dla klientów zagranicznych

Uruchomiona została nowa anglojęzyczna wersja serwisu internetowego CERTUM dedykowana dla klientów z rynku międzynarodowego – www.certum.eu. Dzięki niej od 28.09.2012r. można dokonywać zakupu produktów CERTUM płacąc w walucie euro.

Serwis oparty jest na nowej strategii wizerunkowej marki CERTUM wdrożonej na początku br. Witryna zawiera profesjonalne i kompleksowe informacje na temat produktów i aktualnych promocjach w języku angielskim. Uruchomienie serwisu www.certum.eu związane jest z rosnącym międzynarodowym zainteresowaniem produktami CERTUM, szczególnie na arenie europejskiej. Witryna pozwoli zagranicznym klientom na zapoznanie się z materiałami nie tylko produktowymi, ale również z rzetelnymi informacjami na temat bezpieczeństwa informatycznego, jak również umożliwi wygodną realizację procesu zakupowego.

 

Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek uwagi, które będą mogły uczynić nowy serwis jeszcze bardziej przyjaznym i funkcjonalnym dla użytkowników. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi oraz sugestie i prosimy o ich przesyłanie poprzez formularz kontaktowy (infolinia@certum.pl).

Wielkość czcionki