Nowe zaświadczenie certyfikacyjne Certum QCA dla Asseco Data Systems S.A.

Asseco Data Systems S.A. otrzymało nowe zaświadczenie certyfikacyjne Certum QCA w zakresie świadczenia usługi certyfikacyjnej polegającej na wydawaniu certyfikatów kwalifikowanych.

Informujemy, że 1 marca 2016 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Asseco Data Systems oraz Unizeto Technologies podjęło decyzję o połączeniu obu spółek. 1 kwietnia 2016 roku została ona potwierdzona właściwym wpisem do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.

Asseco Data Systems otrzymało nowe wystawiane okresowo zaświadczenie certyfikacyjne Certum QCA w zakresie świadczenia usługi certyfikacyjnej polegającej na wydawaniu certyfikatów kwalifikowanych, dostępne do pobrania na stronie Narodowego Centrum Certyfikacji.
Niniejsze zaświadczenie zastało również opublikowane na listach TSL PL i jest ono ważne od:2016-04-01.

Nowe zaświadczenie dostępne jest również na stronie dedykowanej marce Certum:


>>>
Pobierz zaświadczenie –
Certum QCA 2016 >>>

Dotychczasowa współpraca z Klientami będzie prowadzona z zachowaniem pełnej ciągłości i profesjonalizmu. Marka CERTUM wchodzi do nowej spółki jako kluczowy element jej biznesu, a produkty z jej portfolio będą nadal intensywnie rozwijane.

Zapewniamy także, że zostają zachowane obecne standardy oraz kanały obsługi, nie zmienią się także dotychczasowe formy kontaktu z klientami. Zakupione przez Państwa certyfikaty wystawione przez Unizeto Technologies S.A. jak i zawarte z Unizeto Technologies S.A. umowy o świadczenie usług certyfikacyjnych pozostają ważne. Nie ma konieczności aktualizacji danych wystawcy zawartych w certyfikacie.

Bliższe informacje o Asseco Data Systems oraz dokument KRS potwierdzający zaistniałą zmianę dostępny jest na stronie:

www.assecods.pl/polaczenie

Raz jeszcze bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę z Unizeto Technologies. Jednocześnie jesteśmy dumni, że możemy, już oficjalnie, powitać Państwa w gronie klientów Asseco Data Systems. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Z poważaniem,
Zespół CERTUM PCC

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki