Nowe zaświadczenie certyfikacyjne Certum QCA dla Asseco Data Systems S.A.

Asseco Data Systems S.A. otrzymało nowe zaświadczenie certyfikacyjne Certum QCA w zakresie świadczenia usługi certyfikacyjnej polegającej na wydawaniu certyfikatów kwalifikowanych.

Informujemy, że 1 marca 2016 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Asseco Data Systems oraz Unizeto Technologies podjęło decyzję o połączeniu obu spółek. 1 kwietnia 2016 roku została ona potwierdzona właściwym wpisem do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.

Asseco Data Systems otrzymało nowe wystawiane okresowo zaświadczenie certyfikacyjne Certum QCA w zakresie świadczenia usługi certyfikacyjnej polegającej na wydawaniu certyfikatów kwalifikowanych, dostępne do pobrania na stronie Narodowego Centrum Certyfikacji.
Niniejsze zaświadczenie zastało również opublikowane na listach TSL PL i jest ono ważne od:2016-04-01.

Nowe zaświadczenie dostępne jest również na stronie dedykowanej marce Certum:


>>>
Pobierz zaświadczenie –
Certum QCA 2016 >>>

Dotychczasowa współpraca z Klientami będzie prowadzona z zachowaniem pełnej ciągłości i profesjonalizmu. Marka CERTUM wchodzi do nowej spółki jako kluczowy element jej biznesu, a produkty z jej portfolio będą nadal intensywnie rozwijane.

Zapewniamy także, że zostają zachowane obecne standardy oraz kanały obsługi, nie zmienią się także dotychczasowe formy kontaktu z klientami. Zakupione przez Państwa certyfikaty wystawione przez Unizeto Technologies S.A. jak i zawarte z Unizeto Technologies S.A. umowy o świadczenie usług certyfikacyjnych pozostają ważne. Nie ma konieczności aktualizacji danych wystawcy zawartych w certyfikacie.

Bliższe informacje o Asseco Data Systems oraz dokument KRS potwierdzający zaistniałą zmianę dostępny jest na stronie:

www.assecods.pl/polaczenie

Raz jeszcze bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę z Unizeto Technologies. Jednocześnie jesteśmy dumni, że możemy, już oficjalnie, powitać Państwa w gronie klientów Asseco Data Systems. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Z poważaniem,
Zespół CERTUM PCC

Wielkość czcionki