Kupuj przez Internet. Trzy proste kroki do własnego podpisu elektronicznego: zakup zestawu – aktywacja karty – pobranie certyfikatu

także: zakup zestawów z certyfikatem kwalifikowanym CERTUM – od ręki.

Od 31 maja 2008 r. Unizeto Technologies S.A. uruchomiła sprzedaż zestawów CERTUM poprzez sklep internetowy oraz Punkty Rejestracji CERTUM. Zaletą tego rozwiązania jest znaczne ułatwienie procesu pozyskania certyfikatu kwalifikowanego.

Zestaw CERTUM można teraz nabyć „od ręki” w każdym Punkcie Rejestracji CERTUM, a następnie po wypełnieniu formularza na WWW i podaniu numeru karty kryptograficznej (aktywacja karty) znajdującej się w zestawie – podpisać tam wygenerowaną umowę i potwierdzić tożsamość. Po wpłynięciu z punktu rejestracji dokumentów do CERTUM Powszechnego Centrum Certyfikacji, klient otrzymuje elektronicznie informację o wystawieniu certyfikatu, który pobiera z WWW i wgrywa na kartę.

Klienci mogą także zakupić zestaw poprzez Sklep Internetowy CERTUM, a wszystkie czynności przeprowadzać samodzielnie, korzystając potem z wybranego przez siebie Punktu Weryfikacji Tożsamości u Partnera CERTUM, notariusza czy też z Mobilnego Punktu Weryfikacji Tożsamości. Mają wtedy dodatkowo możliwość dokonania aktywacji karty w terminie późniejszym, co oznacza możliwość świadomego przesunięcia daty wystawienia certyfikatu czyli przesunięcia jego okresu ważności.

Zamów przez Internet

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki