Karty aktywacyjne CERTUM – nowość na rynku usług związanych z podpisem elektronicznym

Unizeto Technologies S.A. wprowadza kolejne udogodnienie dla klientów przy sprzedaży usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym. Od 25 lutego certyfikaty SSL służące do zabezpieczania witryn internetowych oraz certyfikaty niekwalifikowane zaufane CERTUM – umożliwiające między innymi szyfrowanie poczty elektronicznej i logowanie do systemów informatycznych – dostępne będą także za pośrednictwem Kart Aktywacyjnych CERTUM.

Karta Aktywacyjna zawiera kod dostępu do jednej, wybranej usługi i przeznaczona jest zarówno dla klientów zamierzających aktywować tę usługę od razu po zakupie, jak też dla tych, którzy chcą dokonać aktywacji w terminie późniejszym.

Ponieważ Karta Aktywacyjna nie jest przypisana do kupującego, może więc być wykorzystana przez dowolną osobę (okaziciela), co ułatwia wykorzystanie zakupionych usług wewnątrz organizacji oraz w relacjach z jej partnerami i klientami.

Karty Aktywacyjne dostępne będą w sklepie internetowym CERTUM od 25 lutego 2009 r. a od 1 marca 2009 r. także w tradycyjnych punktach handlowych na terenie całej Polski prowadzonych przez Unizeto Technologies oraz jej partnerów biznesowych.

Już wkrótce tą formą dystrybucji objęte zostaną inne usługi certyfikacyjne, między innymi pakiety znacznika czasu oraz certyfikaty do podpisywania kodu.

Usługi w formie Kart Aktywacyjnych można nabyć w:

sklepie internetowym CERTUM PCC oraz wybranych Punktach Sprzedaży.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki