Coraz szybciej, coraz łatwiej. Certyfikat kwalifikowany tego samego dnia !

Prace rozwojowe prowadzone w Unizeto Technologies sprawiły, że dzisiaj zarówno zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego jak i certyfikaty kwalifikowane można uzyskać zdecydowanie szybciej i znacznie łatwiej niż dotychczas.

Obecnie Zestaw CERTUM można zakupić na kilka sposobów w zależności od preferencji zamawiającego:

 • „od ręki” i bez kolejek w trakcie tylko jednej wizyty – w Punktach Rejestracji CERTUM oraz w największej w Polsce sieci ponad 100 Punktów Potwierdzania Tożsamości prowadzonych przez partnerów handlowych CERTUM.
 • wcale nie wychodząc z biura – za pośrednictwem: sklepu internetowego www.sklep.certum.pl i usług kurierskich (dostawa do biura) oraz Mobilnego Punktu Potwierdzania Tożsamości.

Nowością jest usługa ”Certyfikat w 1 dzień” umożliwiająca uzyskanie certyfikatu kwalifikowanego w ciągu tego samego dnia i to bez dodatkowych opłat. Składając tylko jedną wizytę w Punkcie Rejestracji CERTUM kupujący otrzymuje „od ręki” Zestaw CERTUM, a certyfikat zostanie wydany i udostępniony do pobrania na kartę kryptograficzną za pośrednictwem serwisu www – w ciągu tego samego dnia!

Usługa ”Certyfikat w 1 dzień” dostępna jest od 14 listopada 2008 r. we wszystkich Punktach Rejestracji CERTUM w Katowicach, Koszalinie, Lublinie, Szczecinie oraz w Warszawie.

Szczegółowe informacje o usłudze „Certyfikat w 1 dzień” można uzyskać w najbliższym Punkcie Rejestracji CERTUM, za pośrednictwem ogólnopolskiej całodobowej Infolinii – 0 801 540 340 oraz na stronie (www.certum.pl).

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki