Certyfikaty zabezpieczenia online z Unizeto dla Yandex

Unizeto Technologies SA dostarcza zabezpieczenia online dla jednej z największych rosyjskich firm z branży IT – Yandex. Ta notowana na NASDAQ spółka jest właścicielem największej w Rosji wyszukiwarki internetowej będącej ósmą największą wyszukiwarką świata, z której korzysta ponad 50 mln użytkowników miesięcznie.

W ramach zawartej umowy, rosyjskiej firmie dostarczane są certyfikaty wystawiane przez CERTUM – centrum certyfikacji należące do Unizeto Technologies. Kluczowym elementem kontraktu było przygotowanie dedykowanej ścieżki certyfikacji zgodnej ze światowym standardem bezpieczeństwa internetowego WebTrustSM/TM. Za jej pośrednictwem wydawane są certyfikaty SSL służące do zabezpieczania serwisów internetowych należących do Yandex oraz certyfikaty ID dla pracowników firmy w celu ich elektronicznej identyfikacji podczas komunikacji online.

– Yandex to ogromna firma, która z powodzeniem działa na terenie nie tylko Rosji, gdzie ma 65% rynku wyszukiwarek, ale też m.in. w Kazachstanie, Ukrainie i Turcji dostarczając swoim klientom nowoczesne usługi internetowe. – mówi dr Andrzej Bendig-Wielowiejski, Prezes Zarządu Unizeto Technologies. – Cieszymy się, że taki partner zdecydował się na wybór naszych certyfikatów.

Unizeto Technologies wystawia dla firmy Yandex niekwalifikowane certyfikaty ID oraz certyfikaty SSL różnego typu, od zabezpieczeń zapewniających weryfikację domeny internetowej i zarządzającej nią organizacji – OV, po certyfikaty najwyższego poziomu zaufania potwierdzające autentyczność witryny – EV.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki