Certyfikaty kwalifikowane i niekwalifikowane dla aptek do obsługi Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi (ZSMOPL)

Certyfikaty kwalifikowane i niekwalifikowane dla aptek do obsługi systemu (ZSMOPL) – Nowy termin uruchomienia. Informujemy, że CSIOZ przesunął datę uruchomienia Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi (ZSMOPL) na kwiecień 2019.

Jego głównym celem będzie usprawnienie procesów biznesowych związanych z dostępem do informacji o obrocie produktami leczniczymi oraz udostępnienie mechanizmu on-linie, który umożliwi zakładanie kont i podłączanie podmiotów raportujących w ramach systemu, sprawdź szczegóły.

Dedykowana oferta dla aptek – jak założyć konto i podpisywać wnioski w systemie ZSMOPL?

 • Podpis elektroniczny Certum – z jego pomocą założysz konto w systemie ZSMOPL
 • Niekwalifikowany certyfikat E-mail ID Business – z jego pomocą będziesz podpisywał wnioski/raporty w ramach systemu ZSMOPL.

Kompleksowa obsługa systemu ZSMOPL – kupując zestaw MultiBox z 2 letnimi certyfikatami oszczędzasz
aż 189 zł i będziesz mógł zarówno założyć konto, jak i podpisywać wnioski w systemie ZSMOPL.

Polecamy również inne warianty usług potrzebnych do obsługi systemu ZSMOPL

Niekwalifikowany certyfikat E-mail ID Business służący do podpisywania wniosków w systemie ZSMOPL:

Niekwalifikowany certyfikat E-mail ID (2 lata) dla aptek, do podpisywania wniosków w Zintegrowanym Systemie Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi (ZSMOPL).

Kup certyfikat E-mail ID Business
do ZSMOPL

Podpis elektroniczny służący do zakładania konta w systemie ZSMOPL

Zestaw Certum Mini (2 lata): małe, przenośne i poręczne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego.

Kup zestaw mini
do ZSMOPL

W razie dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z naszą Infolinią. Nasi konsultanci są dostępni w dniach roboczych (pon.-pt.) w godzinach 7:00-17:00:

 • 801 540 340 (dla połączeń z tel. stacjonarnych)*
 • +48 91 4801 340 (dla połączeń z tel. komórkowych
  * stawka za minutę połączenia zgodnie z cennikiem operatora

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki