Czytnik kart ACS ACR38 USB

Wraz z szybkim rozwojem technologii wrasta liczba kradzieży danych elektronicznych. Dlatego obecnie kładziony jest duży nacisk na ochronę danych elektronicznych i w związku z tym konieczna staje się integracja technologii kart procesorowych z aktualną infrastrukturą IT. Podążając tym trendem czytniki kart procesorowych serii ACR38 łączą w sobie nowoczesną technologię i atrakcyjny wygląd w celu spełnienia surowych wymagań dla zastosowań opartych na kartach procesorowych, jak np. systemy płatności elektronicznych i systemy elektronicznej identyfikacji, gdzie wysoki poziom bezpieczeństwa stanowi najważniejszy priorytet.

Dzięki zgodności ze standardem CCID czytniki kart serii ACR38 oferują rozwiązanie typu "plug-and-play" eliminujące potrzebę instalacji sterowników i dokonywania oceny zgodności systemu operacyjnego ze sterownikami. Interfejs USB ułatwia komunikację pomiędzy komputerem a kartą procesorową w łatwy sposób, umożliwiając bezproblemową implementację aplikacji opartych na kartach procesorowych w środowisku komputerów osobistych.

Czytnik kart ACR38 jest zgodny ze standardem ISO 7816 i specyfikacjami EMV Poziom 1. Obsługuje karty zgodne ze standardem ISO 7816 klasy A, B i C ( 5V, 3 V i 1.8 V), w tym karty mikroprocesorowe obsługujące protokoły T=0 i T=1, jak również większość popularnych kart pamięci dostępnych obecnie na rynku.

Czytniki ACR38 oferuje również opcjonalne gniazdo SAM (Security Access Module) - ACR38U-SAM, które umożliwia obsługę różnych aplikacji wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Czytnik jest dostępny w różnych wersjach obudowy, w tym ACR38U-I1 z atestem FIPS 201 i TAA. Dodatkowo.

Czytnik kart ACS ACR38 USB
 • PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
 • Ochrona dostępu do komputera
 • Obsługa programów lojalnościowych
 • Obsługa kart klienta / pacjenta
 • Bankowość elektroniczna
 • E-administracja
 • Bezpieczeństwo sieci
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki