Oprogramowanie i biblioteki

 

 

Sterowniki do czytników kart kryptograficznych

Pobierz

Nowość - Czytnik kart ACR 39T-A1 (Certum Mini)        ACS-ACR38T >> link <<
Jak prawidłowo umieścić kartę kryptograficzną Certum MINI w czytniku kart (ACR 39T-A1) >> link <<
Nowość - Czytnik kart ACS ACR39U-I1 (Certum Standard)        Czytnik kart ACS ACR39U-I1 USB >> link <<
Czytnik kart ACS ACR38U - I1 (Certum Standard)        Czytnik kart ACS ACR38 USB >> link <<
Czytnik kart elektronicznych ACS ACR38T - D1 (Certum Mini)        >> link <<

 

 

proCertum SmartSign + SimplySign Desktop Wersja Plik
proCertum SmartSign
Oprogramowanie do składania i weryfikacji bezpiecznego podpisu elektronicznego. W ramach tej aplikacji funkcjonuje również moduł SimplySign Desktop.

Wspierane systemy operacyjne: Windows 7, 8, 10; Linux; OS X.

SimplySign Desktop
Aplikacja SimplySign Desktop emuluje podłączenie do Twojego komputera fizycznej karty kryptograficznej i czytnika kart.

Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł skorzystać z SimplySign w aplikacjach wymagających skorzystania z fizycznej karty.

[ >> więcej informacji ]
8.2.1.49
Platforma Linux
Platforma OS X

 

proCertum CardManager Wersja Plik
proCertum CardManager
Oprogramowanie do zarządzania kartą kryptograficzną cryptoCertum.

Wspierane systemy operacyjne: Windows 7, 8, 10; Linux; OS X.

[ >> więcej informacji ]
3.5.0.174
(Uwaga: Wersja Windows XP: 3.2.0.146)
Platforma Linux
Platforma OS X

Uwaga: osoby, które zakupiły lub wymieniły kartę kryptograficzna cryptoCertum 3.2. po 26 Czerwca 2012 r proszone są o zaktualizowanie oprogramowania proCertum CardManager do wersji 3.2.0.134 lub wyższej oraz proCertum SmartSign do wersji 4.0.0.1820 lub wyższej.

 

SimplySign – mobilny podpis elektroniczny
SimplySign – mobilny podpis elektroniczny
Aby rozpocząć składanie e-podpisu za pomocą usługi SimplySign należy pobrać i zainstalować dedykowane aplikacje.

Pobierz aplikacje dla usługi SimplySign
Dokumentacja użytkownika

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki