Wspierane przeglądarki i platformy

Poniższa lista prezentuje przeglądarki i platformy rozpoznające certyfikaty wystawiane przez CERTUM PCC jako zaufane:

Przeglądarki internetowe
icon Microsoft Internet Explorer (IE) 5+
icon Mozilla Firefox 0.9+
icon Google Chrome 1.01+
icon Opera 9.5+
icon Safari 3.x+
icon AOL 5+
icon Netscape Communicator 4.51+
icon Camino
icon Konqueror (KDE)
icon SeaMonkey
Systemy operacyjne
icon Microsoft Windows
icon Apple MacOS X (10.5.8+)
icon Linux (OpenSSL v0.9.5+)
Programy pocztowe
icon Microsoft Outlook 99+
icon Mozilla Thunderbird 1.0+
icon Apple Mail
icon Microsoft Outlook Express
icon Windows Live Hotmail
icon The Bat 1.62+
Platformy
icon Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Access, InfoPath)
icon Mozilla Suite v.1.7.3+
icon Microsoft Authenticodes & Visual Basic Applications (VBA)
icon Java SE 6 Update 13 and 5.0 Update 18

Acrobat Pro Extended 9.x +
Acrobat Professional 9.x-10.x +
Acrobat Standard 9.x-10.x +
Adobe Reader 9.x-10.x +
Adobe LiveCycle Document Security Server v.7.x +
LiveCycle ES and ES2 Digital Signatures - po odpowiednio wykonanej  konfiguracji

Poniższa lista prezentuje przeglądarki wyświetlające certyfikat Premium EV SSL oraz Premium MultiDomain EV SSL z nazwą firmy oraz zielonym paskiem adresowym:

icon Microsoft Internet Explorer od wersji 7.x wzwyż
icon Mozilla Firefox od wersji 6.0 wzwyż
icon Google Chrome od wersji 18.x wzwyż
icon Opera od wersji 9.5 wzwyż
icon Apple Safari for Windows 5.0.3

Poniższa lista prezentuje platformy mobilne zawierające Root Certum CA, co umożliwia rozpoznawanie certyfikatów wystawianych przez CERTUM PCC jako zaufane:

icon iOS 3.x+
icon Google Android 1.5+
Windows Phone 8
icon Apple Safari 3.x+
icon Opera Mini 4.10+
icon BlackBerry 10: tylko urządzenia Z10, Q10, Q5, + kolejne urządzenia

Poniższa lista prezentuje platformy mobilne zawierające Root Certum Trusted Network CA, co umożliwia rozpoznawanie certyfikatów wystawianych przez CERTUM PCC jako zaufane:

icon iOS 3.x+
icon Google Android 4.0+
icon Opera Mini 3.10+
Windows Phone 8
icon BlackBerry 10: tylko urządzenia Z10, Q10, Q5, + kolejne urządzenia

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki