Użytkowanie certyfikatu

Jak rozpoznać czy serwis WWW jest zabezpieczony certyfikatem SSL?

 • adres zawierający nazwę protokołu https:// zamiast http://
  • https:// - oznacza protokół zapewniający bezpieczne połączenie
  • http:// - oznacza protokół niezapewniający bezpiecznego połączenia
 • pojawienie się małej kłódki w oknie przeglądarki
  • Standardowe certyfikaty SSL

 • zmiana koloru paska adresu lub jego fragmentu w przeglądarce internetowej.
  • Certyfikaty EV SSL

Zastanawiałeś się jak podnieść wiarygodność swojego biznesu w Internecie i wyróżnić się na tle konkurencji?

Brak zaufania i poczucia bezpieczeństwa to czynnik, który najczęściej decyduje o powstrzymaniu się klientów od zakupów online.

72% internautów przynajmniej raz opuściło stronę WWW, która wydała im się niebezpieczna.

91% z nich przyznało, że nie opuściłoby tej strony, gdyby posiadała zaufany certyfikat.

Nie pozwól, aby z tego powodu klienci opuszczali Twój sklep.
Zabezpiecz swoją witrynę certyfikatem SSL i zdobądź zaufanie klientów.

Badania TNS Research
Wybierz najlepszy certyfikat dla siebie:
Certyfikaty
Certyfikat Commercial SSL Trusted SSL Premium EV SSL
Przeznaczenie małe sklepy internetowe portale społecznościowe blogi fora internetowe niekomercyjne strony WWW intranetowe portale korporacyjne duże sklepy internetowe strony urzędów administracji publicznej biznesowe e-serwisy strony korporacyjne serwery pocztowe bankowość elektroniczna e-zdrowie instytucje finansowe i ubezpieczeniowe serwisy aukcyjne serwery pocztowe lub serwery baz danych
Dokumentacja i obsługa klienta w języku polskim 24h 24h 24h
Dokumentacja i obsługa klienta w języku polskim 1h 24h od 1 do 7 dni
Dane zawarte w certyfikacie Nazwa domeny Nazwa organizacji Nazwa domeny Nazwa organizacji Nazwa domeny
Okres ważności 1 rok 1 rok 1 rok
Zakupy online Kup teraz Kup teraz Kup teraz

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki