Wymiana karty kryptograficznej

Dla klientów CERTUM

Posiadasz kartę kryptograficzną z numerem 8-cyfrowym?

Chcesz kupić kolejny certyfikat lub nie zdążyłeś odnowić certyfikatu
przed upływem jego terminu ważności?

Wymień starą kartę na nową z numerem 16-cyfrowym i możliwością aktywacji nowego
(lub kolejnego) certyfikatu.

Kup przez Internet         Znajdź Partnera        
crypto
Wymiana karty w „3 krokach”
Krok 1 Krok 2 Krok 3

Wybierz okres ważności nowej karty (1 rok lub 2 lata) oraz jej rodzaj (standard lub mini) i dokonaj zakupu.
Po dokonaniu zakupu wypełnij formularz wymiany karty
Po wypełnieniu formularza, na wskazany przez Ciebie adres zostanie przesłana nowa karta kryptograficzna.

 

1 - KUP TERAZ 2 - FORMULARZ

 

Dla kogo przeznaczona jest wymiana karty CryptoCertum?

Usługa wymiany karty kryptograficznej cryptoCertum przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników zestawów CERTUM, którzy posiadają kartę z numerem 8-cyfrowym i:

chcą uzyskać kolejny lub nowy certyfikat kwalifikowany

nie zdążyli zrealizować odnowienia w trakcie okresu ważności posiadanego certyfikatu kwalifikowanego

posiadana karta kryptograficzna została utracona w wyniku kradzieży

karta kryptograficzna uległa mechanicznemu uszkodzeniu

karta kryptograficzna została zablokowana (poprzez trzykrotne błędne podanie kodu PUK) lub zostały usunięte z niej wszystkie wolne pary kluczy kryptograficznych

W ramach usługi klient otrzyma nową kartę cryptoCertum z numerem 16-cyforwym z możliwością aktywacji nowego certyfikatu kwalifikowanego (w cenie usługi).

Uwaga: Posiadacze karty z numerem 8-cyfrowym, którzy nie zdążyli odnowić certyfikatu w trakcie jego ważności, a chcą kupić kolejny lub nowy certyfikat powinni wymienić kartę na nową (z numerem 16-cyfrowym).

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki