CERTUM Premium EV SSL

Prestiżowy certyfikat.

Certyfikat EV gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania

CERTUM Premium EV SSL
 • prestiżowe sklepy internetowe,
 • instytucje:
  • finansowe,
  • ubezpieczeniowe,
  • rządowe,
 • bankowość elektroniczna,
 • portale społecznościowe,
 • portale korporacyjne,
 • serwisy internetowe,
 • serwisy aukcyjne,
 • e-zdrowie.

Spełnij wymagania dotyczące ochrony danych osobowych!
Określonych w ustawie (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz 926, ze zm.)
i w rozporządzeniu (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024).

Dobre, bo po polsku - proces uzyskania certyfikatu, instrukcje instalacji i obsługa techniczna w j. polskim.

30 dniowa gwarancja bezpłatnej wymiany certyfikatu SSL na nowy
(mechanizm reissue umożliwia ponowne wydanie certyfikatu
z zachowaniem daty końca ważności certyfikatu).

 

 

 

od 1299 zł/ rok
Przejdź do sklepu

 

 

Czy wiesz, że w 90% konwersja zakupowa generowana przez e-sklepy z certyfikatem SSL
jest WYŻSZA
, niż w przypadku braku szyfrowanego połączenia?

Dane firmy Conversion na podstawie przeprowadzonych testów A/B           

 


Certyfikat CERTUM Premium EV SSL to certyfikat z grupy EV (ang. Extended Validation) czyli o rozszerzonej walidacji. Oznacza to, że dane zawarte w certyfikacie podlegają drobiazgowej weryfikacji, zapewniając najwyższy stopień bezpieczeństwa. Certyfikat CERTUM Premium EV SSL wydawany jest zgodnie ze standardami Guidelines For The Issuance And Management Of Extended Validation Certificates. Jego posiadanie daje gwarancję, że osoby odwiedzające zabezpieczone nim serwisy nigdy nie otrzymają komunikatu „niezaufany certyfikat - zabierz mnie stąd!”. Klienci zyskują pewność, że mogą bez obaw korzystać ze świadczonych przez Ciebie usług, a Ty zyskujesz prestiż i trwałą pozycję w sieci. Certyfikaty Certum SSL wspierają obsługę algorytmu kryptograficznego wykorzystujące funkcję skrótu SHA-2.

 

Posiadasz kilka serwisów?

Rozszerzona wersja certyfikatu CERTUM Premium EV SSL
CERTUM Premium EV MultiDomain SSL - umożliwia zabezpieczenie jednym certyfikatem do 10 różnych domen.

Przykład:

 1. twoja-pierwsza-strona.pl,
 2. twoja-2-strona.pl,
 3. twoja-3-strona.pl,
 4. twoja-4-strona.pl itd.

Kupiłeś certyfikat SSL?
Pobierz za darmo Pieczęć

 

Proces zakupu CERTUM Premium EV SSL

Otrzymanie certyfikatu CERTUM Premium EV SSL wymaga bardzo szczegółowej weryfikacji kupującego. Użytkownicy zauważą Twoje starania o bezpieczeństwo – zyskasz w ich oczach prestiż i zwiększysz zainteresowanie Twoim serwisem WWW.

więcej
 
Korzyści z posiadania CERTUM Premium EV SSL

Certyfikat CERTUM Premium EV SSL zapewnia wiarygodność, kompleksową ochronę danych i najwyższe bezpieczeństwo użytkowania serwisu. Najwyższa weryfikacja certyfikatu SSL da pewność Twoim klientom, że mogą bez najmniejszych obaw korzystać z Twojego serwisu WWW.

więcej
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki