Karty, czytniki i etui

CERTUM oferuje kompleksowe rozwiązania systemów opartych na kartach elektronicznych.

Dostarczane przez nas karty umożliwiają wykorzystanie najnowocześniejszych technologii z dziedziny ochrony danych i identyfikacji. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w obszarze identyfikacji, przesyłania danych i przeciwdziałania fałszerstwu. Nasze karty wyróżnia zaawansowana technologia zabezpieczająca, bazująca na zastosowaniu specjalistycznych mikroprocesorowych kart kryptograficznych.

Zapewniamy niezbędne do korzystania z kart czytniki procesorowe.

W naszej ofercie są czytniki, które można połączyć z komputerem osobistym przez wszystkie powszechnie stosowane interfejsy: USB lub PCMCIA, ExpressCard (w laptopach). Dla najbardziej wymagających mamy urządzenia odznaczające się niestandardowymi cechami, np. własnymi klawiaturami do bezpiecznego podawania kodu PIN lub niezależnymi czytnikami odcisku palca.

Uwaga: W celu pobrania sterownika prosimy wybrać odpowiedni czytnik z listy, przejść do zakładki "Dostepne sterowniki" i pobrać sterownik do czytnika.
.
Doskonałym dopełnieniem dla czytników kart kryptograficznych w wersji mini jest Etui CERTUM.

To wytrzymałe i eleganckie etui wykonane z najwyższej jakości ekoskóry, stanowi odpowiednią ochronę Państwa/ Twoich czytników.

Zastosowanie systemów opartych o specjalistyczne karty i czytniki:

Identyfikacja wizualna i elektroniczna klientów firm, klinik, uczniów
PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
Kontrola dostępu do pomieszczeń
Rejestracja czasu pracy
Identyfikacja wizualna (identyfikacja kart pracownicza lub korporacyjna)
Karta komunikacji miejskiej
Ochrona dostępu do komputera
I wiele innych

Warto nam zaufać

Zapewniamy najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z profesjonalistami stale wzbogacamy naszą ofertę. W dziedzinie bezpieczeństwa informacji, urządzeń kryptograficznych, technik szyfrowania i ochrony informacji, ściśle współpracujemy z gronem pracowników naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Polskiej Akademii Nauk. Współpracujemy również z Polskim Komitetem Normalizacyjnym i jego komisją zajmującą się problematyką bezpieczeństwa i poufności danych oraz komisją zajmującą się kartami identyfikacyjnymi.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki