Karty, czytniki i etui

CERTUM oferuje kompleksowe rozwiązania systemów opartych na kartach elektronicznych.

Dostarczane przez nas karty umożliwiają wykorzystanie najnowocześniejszych technologii z dziedziny ochrony danych i identyfikacji. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w obszarze identyfikacji, przesyłania danych i przeciwdziałania fałszerstwu. Nasze karty wyróżnia zaawansowana technologia zabezpieczająca, bazująca na zastosowaniu specjalistycznych mikroprocesorowych kart kryptograficznych.

Zapewniamy niezbędne do korzystania z kart czytniki procesorowe.

W naszej ofercie są czytniki, które można połączyć z komputerem osobistym przez wszystkie powszechnie stosowane interfejsy: USB lub PCMCIA, ExpressCard (w laptopach). Dla najbardziej wymagających mamy urządzenia odznaczające się niestandardowymi cechami, np. własnymi klawiaturami do bezpiecznego podawania kodu PIN lub niezależnymi czytnikami odcisku palca.

Uwaga: W celu pobrania sterownika prosimy wybrać odpowiedni czytnik z listy, przejść do zakładki "Dostepne sterowniki" i pobrać sterownik do czytnika.
.
Doskonałym dopełnieniem dla czytników kart kryptograficznych w wersji mini jest Etui CERTUM.

To wytrzymałe i eleganckie etui wykonane z najwyższej jakości ekoskóry, stanowi odpowiednią ochronę Państwa/ Twoich czytników.

Zastosowanie systemów opartych o specjalistyczne karty i czytniki:

Identyfikacja wizualna i elektroniczna klientów firm, klinik, uczniów
PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
Kontrola dostępu do pomieszczeń
Rejestracja czasu pracy
Identyfikacja wizualna (identyfikacja kart pracownicza lub korporacyjna)
Karta komunikacji miejskiej
Ochrona dostępu do komputera
I wiele innych

Warto nam zaufać

Zapewniamy najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z profesjonalistami stale wzbogacamy naszą ofertę. W dziedzinie bezpieczeństwa informacji, urządzeń kryptograficznych, technik szyfrowania i ochrony informacji, ściśle współpracujemy z gronem pracowników naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Polskiej Akademii Nauk. Współpracujemy również z Polskim Komitetem Normalizacyjnym i jego komisją zajmującą się problematyką bezpieczeństwa i poufności danych oraz komisją zajmującą się kartami identyfikacyjnymi.

Wielkość czcionki