Czytnik kart ACR 38U-I1

Wraz z szybkim rozwojem technologii wrasta liczba kradzieży danych elektronicznych. Dlatego obecnie kładziony jest duży nacisk na ochronę danych elektronicznych i w związku z tym konieczna staje się integracja technologii kart procesorowych z aktualną infrastrukturą IT. Podążając tym trendem czytniki kart procesorowych serii ACR38 łączą w sobie nowoczesną technologię i atrakcyjny wygląd w celu spełnienia surowych wymagań dla zastosowań opartych na kartach procesorowych, jak np. systemy płatności elektronicznych i systemy elektronicznej identyfikacji, gdzie wysoki poziom bezpieczeństwa stanowi najważniejszy priorytet.

Dzięki zgodności ze standardem CCID czytniki kart serii ACR38 oferują rozwiązanie typu "plug-and-play" eliminujące potrzebę instalacji sterowników i dokonywania oceny zgodności systemu operacyjnego ze sterownikami. Interfejs USB ułatwia komunikację pomiędzy komputerem a kartą procesorową w łatwy sposób, umożliwiając bezproblemową implementację aplikacji opartych na kartach procesorowych w środowisku komputerów osobistych.

Czytnik kart procesorowych ACR38 jest zgodny ze standardem ISO 7816 i specyfikacjami EMV Poziom 1. Obsługuje karty zgodne ze standardem ISO 7816 klasy A, B i C ( 5V, 3 V i 1.8 V), w tym karty mikroprocesorowe obsługujące protokoły T=0 i T=1, jak również większość popularnych kart pamięci dostępnych obecnie na rynku.

Czytnik ACR38 oferuje również opcjonalne gniazdo SAM (Security Access Module)- ACR38U-SAM , które umożliwia obsługę różnych aplikacji wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Czytnik jest dostępny w różnych wersjach obudowy, w tym ACR38U-I1 z atestem FIPS 201 i TAA.

  • PKI: podpis elektroniczny i szyfrowanie
  • Ochrona dostępu do komputera
  • Obsługa programów lojalnościowych
  • Obsługa kart klienta / pacjenta
  • Bankowość elektroniczna
  • E-administracja
  • Bezpieczeństwo sieci
 
Wielkość czcionki