Czytnik kart ACR 89U-A1 Handheld Smart Card Reader

ACR89 to najnowszy produkt w serii czytników kart chipowych firmy ACS z klawiaturą do wpisywania kodu PIN. Jako następca czytnika ACR88 charakteryzuje się on lepszą wydajnością, dłuższą pracą baterii, niższym zużyciem energii, a jednocześnie bardziej atrakcyjną ceną. Ten wszechstronny ręczny czytnik posiada 32-bitową centralną jednostkę sterującą (MCU), wbudowaną klawiaturę, wyświetlacz graficzny LCD o rozdzielczości 128 x 64, wskaźniki diodowe, brzęczyk, akumulator oraz dużą pamięć programowalną. Dzięki tym elementom, czytnik ACR 89 umożliwia użytkownikom wykonywanie transakcji przy użyciu kart chipowych, zarówno w biurze, jak i w terenie.

Czytnik ACR 89 wyróżnia się możliwością pracy w dwóch trybach: po podłączeniu do komputera PC lub samodzielnie. W pierwszym z tych trybów, czytnik należy podłączyć do komputera kablem USB, natomiast w drugim urządzenie pracuje bezprzewodowo, zasilane z akumulatora litowo-jonowego. Czytnik posiada także port szeregowy umożliwiający podłączenie go do innych urządzeń peryferyjnych.

Co więcej, ACR 89 obsługuje aplikacje wykorzystujące dwa interfejsy. Posiada on dostęp do kart kontaktowych, ale na życzenie klienta może być zmodyfikowany do obsługi kart bezkontaktowych. Analogicznie, istnieje możliwość modyfikacji czytnika do obsługi skanera odcisków palców oraz drukarki termicznej, co jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku aplikacji wielofunkcyjnych.

Jako urządzenie zgodne z CCID, czytnik ACR 89 działa w technologii plug-and-play, co ułatwia jego użycie i instalację. Użytkownicy mają także możliwość opracowywania własnych samodzielnych aplikacji w jego wielozadaniowym środowisku korzystając z jądra Free RTOS oraz języka C. Dzięki możliwości aktualizacji oprogramowania firmware, ACR 89 może obsługiwać obecne i przyszłe aplikacje dla kart chipowych.

Czytnik kart ACR 89U-A1
 • e-administracja
 • e-bankowość, e-płatności
 • e-zdrowie
 • Program lojalnościowy
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki