Czytnik kart ACR 89U-A1 Handheld Smart Card Reader

ACR89 to najnowszy produkt w serii czytników kart chipowych firmy ACS z klawiaturą do wpisywania kodu PIN. Jako następca czytnika ACR88 charakteryzuje się on lepszą wydajnością, dłuższą pracą baterii, niższym zużyciem energii, a jednocześnie bardziej atrakcyjną ceną. Ten wszechstronny ręczny czytnik posiada 32-bitową centralną jednostkę sterującą (MCU), wbudowaną klawiaturę, wyświetlacz graficzny LCD o rozdzielczości 128 x 64, wskaźniki diodowe, brzęczyk, akumulator oraz dużą pamięć programowalną. Dzięki tym elementom, czytnik ACR 89 umożliwia użytkownikom wykonywanie transakcji przy użyciu kart chipowych, zarówno w biurze, jak i w terenie.

Czytnik ACR 89 wyróżnia się możliwością pracy w dwóch trybach: po podłączeniu do komputera PC lub samodzielnie. W pierwszym z tych trybów, czytnik należy podłączyć do komputera kablem USB, natomiast w drugim urządzenie pracuje bezprzewodowo, zasilane z akumulatora litowo-jonowego. Czytnik posiada także port szeregowy umożliwiający podłączenie go do innych urządzeń peryferyjnych.

Co więcej, ACR 89 obsługuje aplikacje wykorzystujące dwa interfejsy. Posiada on dostęp do kart kontaktowych, ale na życzenie klienta może być zmodyfikowany do obsługi kart bezkontaktowych. Analogicznie, istnieje możliwość modyfikacji czytnika do obsługi skanera odcisków palców oraz drukarki termicznej, co jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku aplikacji wielofunkcyjnych.

Jako urządzenie zgodne z CCID, czytnik ACR 89 działa w technologii plug-and-play, co ułatwia jego użycie i instalację. Użytkownicy mają także możliwość opracowywania własnych samodzielnych aplikacji w jego wielozadaniowym środowisku korzystając z jądra Free RTOS oraz języka C. Dzięki możliwości aktualizacji oprogramowania firmware, ACR 89 może obsługiwać obecne i przyszłe aplikacje dla kart chipowych.

Czytnik kart ACR 89U-A1
  • e-administracja
  • e-bankowość, e-płatności
  • e-zdrowie
  • Program lojalnościowy
 
Wielkość czcionki