Czytnik kart ACR 83 PIN easy

ACR 83 PIN easy to czytnik kart chipowych podłączany przez gniazdo USB, wyposażony w klawiaturę oraz wyświetlacz. Dzięki obsłudze funkcji bezpiecznego wprowadzania kodu PIN (SPE), zarówno wprowadzanie kodów PIN, jak i uwierzytelnianie odbywa się w samym czytniku ACR 83 PIN easy, co pozwala na eliminację ekspozycji informacji poufnych w komputerach PC lub stacjach roboczych, które są narażone na ataki trojanów oraz sniffery USB.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, czytnik ACR 83 PIN easy mieści się w dłoni, co sprawia, że jest on jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Oprócz rozmiarów wyróżnia go także prosty lecz niezwykle bezpieczny proces uwierzytelniania. Wystarczy podłączyć czytnik do komputera przez port USB, włożyć kartę chipową do slotu czytnika, wykonać działania pokazane na wyświetlaczu LCD i wpisać kod PIN.

Czytnik ACR 83 PINeasy jest zgodny z najważniejszymi standardami informatycznymi, bankowymi i bezpieczeństwa, co sprawia, że z pewnością zasługuje on na zaufanie użytkowników.

 

  • e-administracja
  • e-bankowość, e-płatności
  • e-zdrowie
  • Program lojalnościowy
 
Wielkość czcionki