CERTUM Commercial SSL

Podstawowy certyfikat zabezpieczający transmisję danych

Jego rozszerzone wersje obejmują ochroną wielu domen lub subdomen jednocześnie.

CERTUM Commercial SSL
 • małe sklepy internetowe,
 • internetowe portale
 • blogi i fora internetowe,
 • niekomercyjne strony www
 • serwisy internetowe szkół i uczelni
 • serwery pocztowe, baz danych, SFTP
 • komunikacja:
  • Facebook Apps,,
  • w ramach sieci intranet i ekstranet
  • aplikacjami typu klient-serwer

Spełnij wymagania dotyczące ochrony danych osobowych!
Określonych w ustawie (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz 926, ze zm.)
i w rozporządzeniu (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024).

Dobre, bo po polsku - proces uzyskania certyfikatu, instrukcje instalacji
i obsługa techniczna w j. polskim.

30 dniowa gwarancja bezpłatnej wymiany certyfikatu SSL na nowy
(mechanizm reissue umożliwia ponowne wydanie certyfikatu
z zachowaniem daty końca ważności certyfikatu).

 

Prefiks https:// przed adresem internetowym

CERTUM Commercial SSL Firefox

 

 

od 99 zł netto
Przejdź do sklepu

CERTUM Commercial SSL?

CERTUM Commercial SSL jest to certyfikat z grupy DV (ang.: Domain Validation), który jest uznawany za zaufany przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe. Uproszczona procedura wydania (nawet do 15 minut) umożliwia jego instalację zaraz po dokonaniu płatności i weryfikacji prawa do domeny. To jeden z najszybszych sposobów na zabezpieczenie przesyłanych danych w sieci. Zapewnia on weryfikację domeny i szyfrowanie połączeń do 256 bitów. Posiadanie tego zabezpieczenia można uwidocznić na stronie WWW poprzez umieszczenie prestiżowej pieczęci CERTUM. Dzięki niej użytkownicy zyskują pewność, że mogą bez obaw rejestrować się w serwisie i korzystać z oferowanych e-usług. Certyfikaty Certum SSL wspierają obsługę algorytmu kryptograficznego wykorzystujące funkcję skrótu SHA-2.


Dwie opcje certyfikatu CERTUM Commercial SSL

MultiDomain SSL           VS                Wildcard SSL

Umożliwia zabezpieczenie jednym certyfikatem do

10 różnych domen.


Przykład:
1) twoja-domena.pl,
2) twoja-2-domena.pl,
3) twoja-3-domena.pl,
4) twoja-4-domena.pl itd.

Umożliwia zabezpiecza jednocześnie domeny głównej z prefiksem WWW i bez WWW oraz dowolną liczbę należących do niej subdomen.

Przykład:
1) poczta.twojafirma.pl,
2) płatności.twojafirma.pl,
3) sklep.twojafirma.pl
4) ftp.twojafirma.pl itd.

Posiadasz kilka serwisów?
Zabezpiecz nawet do 10 domen 1 certyfikatem SSL!

Posiadasz dużo usług w 1 domenie?
Zabezpiecz 1 certyfikatem domenę główną oraz wszystkie usługi w tej domenie!


Kupiłeś certyfikat SSL?
Pobierz za darmo Pieczęć


Proces zakupu CERTUM Commercial SSL


Przy zakupie tego certyfikatu wymagana jest szczegółowa weryfikacja kupującego. Dzięki temu użytkownicy serwisu dostają gwarancję podwyższonego poziomu bezpieczeństwa.
 
Korzyści z posiadania CERTUM Commercial SSL


Certyfikat Commercial SSL zwiększa zaufanie do serwisów prowadzonych przez instytucje finansowe i urzędy administracji publicznej. Twoi klienci będą mieli pewność, że ich dane są w pełni chronione a połączenie ze stroną WWW jest całkowicie bezpieczne.
 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki