Certyfikaty SSL CERTUM w ofercie nazwa.pl

W wyniku nawiązanej współpracy certyfikaty SSL wystawiane przez CERTUM trafiły do oferty nazwa.pl, wiodącego dostawcy usług hostingowych i rejestracji domen. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się certyfikaty klasy Domain Validation, Organization Validation oraz Extended Validation.

 

W swojej ofercie nazwa.pl uwzględniła certyfikaty SSL przeznaczone dla różnorodnych grup użytkowników: mniejszych sklepów internetowych, stron korporacyjnych czy serwisów bankowości elektronicznej. Unikalnym rozwiązaniem na polskim rynku hostingowym jest to, że klient kupujący SSL w nazwa.pl ma możliwość automatyzacji zarówno procesu generowania żądania wydania certyfikatu, jak i instalacji certyfikatu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych protokołów każdy klient będzie mógł wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające jego potrzebom.

­– Wprowadzenie certyfikatów SSL do oferty było naturalnym etapem rozwoju nazwa.pl. Dzięki nim zapewniamy przedsiębiorcom, szczególnie z sektora e-commerce, kompletne rozwiązania pomagające w prowadzeniu biznesu on-line. Gwarantują one bezpieczeństwo zawieranych transakcji i podnoszą wiarygodność sklepów internetowych – mówi Kalina Pieciun-Regulska, Dyrektor Działu Marketingu w nazwa.pl.

– Cieszymy się, że jeden z wiodących krajowych hosterów sięgnął po rozwiązania CERTUM – pierwszego polskiego centrum certyfikacji. Mimo rosnącej świadomości zagrożeń, wciąż wiele serwisów internetowych nie chroni jeszcze danych przesyłanych przez użytkowników. Prosty proces zakupowy i szeroka baza klientów nazwa.pl może pomóc zmienić ten stan – mówi Dorota Kałandyk, Dyrektor Sprzedaży Produktów Masowych Unizeto Technologies.

Aby umożliwić zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami, nazwa.pl udostępnia swoim klientom 3-miesięczną bezpłatną licencję na korzystanie z certyfikatów SSL.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności
Wielkość czcionki